Zamknij

Ed Sheeran nagrał piosenki z innymi gwiazdami. Usłyszymy je jeszcze w tym roku

Redakcja
25.07.2017 14:45
Ed Sheeran nagrał piosenki z innymi gwiazdami. Usłyszymy je jeszcze w tym roku
fot. ons.pl / Xposure

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Brytyjczyka. Mimo że minęło dopiero jedynie kilka miesięcy od premiery albumu „Divide”, Ed Sheeran szykuje już kolejne muzyczne niespodzianki. Zdradził w jednym z wywiadów, że jeszcze w tym roku usłyszymy piosenki, które nagrał z innymi artystami.

Ed Sheeran nie planuje odpocząć od muzyki. Od dłuższego czasu 26-latek znów jest widywany w studiu nagraniowym. W sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących nowego materiału Brytyjczyka. W wywiadzie dla radia z kanadyjskiego Winnipeg artysta postanowił zdradzić nieco więcej szczegółów na ten temat.

„Nagrałem kilka utworów z innymi artystami, które ukażą się w tym roku” – powiedział Sheeran i dodał, że wspomniane piosenki nie znajdą się na jego kolejnym krążku.

Internauci nie omieszkali skomentować wypowiedzi wokalisty. Spekuluje się, że jeden z nowych utworów mógł powstać we współpracy z Taylor Swift, która pracuje obecnie nad swoją szóstą płytą. Byłby to nie pierwszy raz, kiedy para tworzy muzykę razem - w 2012 roku nagrali piosenkę "Everything Has Changed". Kawałek znalazł się na albumie Amerykanki "Red".

Brytyjczyk potwierdził także, że tworzy już materiał na kolejny krążek. Pewne jest, że wydawnictwo nie pojawi się w sklepach w tym roku.

Dwa koncerty w Polsce

Ed Sheeran przyjdzie do Warszawy w ramach trasy „Divide Tour”. Pierwotnie artysta miał zagrać tylko jeden koncert na PGE Narodowym – 11 sierpnia 2018 roku. Zainteresowanie wydarzeniem przeszło jednak najśmielsze oczekiwania organizatorów. Bilety wyprzedały się błyskawicznie.

Podjęto decyzję o organizacji kolejnego koncertu dzień później, 12 sierpnia. Wszystkie wejściówki zostały sprzedane.

Wielki sukces komercyjny

Popularność Brytyjczyka rośnie z roku na rok. Wszystkie jego dotychczasowe albumy stały się wielkimi hitami na całym świecie, również w Polsce. Podobnie jak utwory singlowe, które słuchacze Radia ZET pokochali od pierwszego przesłuchania. Mowa chociażby o „I See Fire”, „Don’t”, „Thinking Out Loud”, „Castle on the Hill” czy „Shape of You”.

Przypominamy, że najnowszy singiel „Galway Girl” nadal radzi sobie świetnie na Liście Przebojów Radia ZET. Na utwór możecie zagłosować tutaj.

RadioZET.pl/Twitter/PK