Zamknij

Ed Sheeran napisał piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie!

Redakcja
19.12.2017 12:02
Ed Sheeran napisał piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie!
fot. Ja/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Artyści marzą o nagraniu piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Nic dziwnego, bowiem wiele z tych utworów zgarnia prestiżowe nagrody i staje się wielkimi przebojami. Do tego zacnego grona chce dołączyć też Ed Sheeran. Brytyjczyk zdradził ostatnio, że ma już nawet przygotowaną kompozycję.

Zagłosuj

Czy chciałbyś usłyszeć utwór Eda Sheerana w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie?

Liczba głosów:

Ed Sheeran był ostatnio gościem programu „The Late Late Show” w irlandzkiej telewizji. W trakcie rozmowy z Ryanem Tubridy zdradził, że jest bardzo zainteresowany nagraniem utworu do kolejnego filmu o przygodach najsłynniejszego agenta na świecie. Przyznał, że utwór leży w szufladzie i czeka na odpowiedni moment już od trzech lat.

- To na wszelki wypadek. Piosenka jest dobra – dodał Brytyjczyk.

Zobacz także

Mimo próśb prowadzącego o podanie tytułu utworu, artysta postanowił przemilczeć tę kwestię.

- Nie powiem. Ktoś mógłby go ukraść – stwierdził gwiazdor.

Na ten moment nie wiadomo, czy Sheeran będzie miał szansę zaśpiewać w nowym Bondzie. Barbara Broccoli, główna producentka filmów o agencie 007, nie kontaktowała się jeszcze z Brytyjczykiem.

Gwiazdy muzyki i James Bond

Każda kolejna produkcja o Bondzie jest wielkim wydarzeniem nie tylko w branży filmowej, ale również muzycznej. Piosenki do tej legendarnej serii niejednokrotnie zgarnęły ważne nagrody i stały się hitami na całym świecie. Nagrali je m.in. Tina Turner, Madonna, Chris Cornell, Jack White & Alicia Keys, Adele i ostatnio Sam Smith, który za kompozycję „Writing's on the Wall” otrzymał Oscara i Złotego Globa.

Zobacz także

Nowy film o Bondzie

W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej, już 25-tej części przygód Jamesa Bonda.

Zgodnie z pierwszymi informacjami, nowa produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej wejdzie najprawdopodobniej do amerykańskich kin 8 listopada 2019 roku.

Ostatni film o agencie 007 zatytułowany „Spectre” miał premierę pod koniec 2015 roku. Obraz zarobił ponad 880 milionów dolarów.

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK

Smog truje Polskę: Sprawdź listę chorób, które może powodować