Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ed Sheeran oblał studia muzyczne. Pokazał swoje fatalne oceny ze szkoły [FOTO]

21.08.2019 11:05

Ed Sheeran to dziś jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. W angielskim mieście Ipswich uruchomiono wystawę poświęconą rudowłosemu gwiazdorowi. Jednym z eksponatów jest oficjalny list z uczelni muzycznej, na której Brytyjczyk rozpoczął studia w wieku 18 lat. Okazuje się, że Ed Sheeran nie był przykładnym studentem i oblał wszystkie zajęcia z muzyki.

Ed Sheeran oblał studia muzyczne pokazał fatalne oceny ze szkoły fot. Heinz/Ferrari Press/East News

Ed Sheeran oblał studia muzyczne. Pokazał swoje oceny ze szkoły

Ed Sheeran to kolejny artysta, który zdecydował się zrezygnować ze studiów dla kariery muzycznej. Na nowej wystawie poświęconej wokaliście, otwartej w mieście Ipswich, możemy zobaczyć mnóstwo eksponatów związanych z Brytyjczykiem.

Pojawił się tam również oficjalny list z uczelni Academy of Contemporary Music w Guildford, na której Ed Sheeran rozpoczął studia w 2009 roku. Z jego treści wynika, że wokalista oblał wszystkie zajęcia z muzyki.

>> Ed Sheeran w szczerym wywiadzie. Przyznał, że był prześladowany w szkole

W trakcie kursu młody artysta dostał propozycję od muzyka Just Jack, aby supportował jego trasę koncertową. Poprosił władze uczelni o pozwolenie na wyjazd, ale usłyszał odmowę. Brytyjczyk postanowił zaryzykować i rzucić studia na rzecz muzyki. Jak pokazują jego ostatnie sukcesy, odważna decyzja się opłaciła.

Wystawę poświęconą Edowi Sheeranowi, która pojawiła się w mieście Ipswich, można oglądać za darmo do maja 2020 roku.

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń
Tagi