Zamknij

Ed Sheeran oblał studia muzyczne. Pokazał swoje fatalne oceny ze szkoły [FOTO]

Piotr Krajewski
21.08.2019 11:05
Ed Sheeran oblał studia muzyczne pokazał fatalne oceny ze szkoły
fot. Heinz/Ferrari Press/East News

Ed Sheeran to dziś jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. W angielskim mieście Ipswich uruchomiono wystawę poświęconą rudowłosemu gwiazdorowi. Jednym z eksponatów jest oficjalny list z uczelni muzycznej, na której Brytyjczyk rozpoczął studia w wieku 18 lat. Okazuje się, że Ed Sheeran nie był przykładnym studentem i oblał wszystkie zajęcia z muzyki.

Ed Sheeran oblał studia muzyczne. Pokazał swoje oceny ze szkoły

Ed Sheeran to kolejny artysta, który zdecydował się zrezygnować ze studiów dla kariery muzycznej. Na nowej wystawie poświęconej wokaliście, otwartej w mieście Ipswich, możemy zobaczyć mnóstwo eksponatów związanych z Brytyjczykiem.

Pojawił się tam również oficjalny list z uczelni Academy of Contemporary Music w Guildford, na której Ed Sheeran rozpoczął studia w 2009 roku. Z jego treści wynika, że wokalista oblał wszystkie zajęcia z muzyki.

>> Ed Sheeran w szczerym wywiadzie. Przyznał, że był prześladowany w szkole

W trakcie kursu młody artysta dostał propozycję od muzyka Just Jack, aby supportował jego trasę koncertową. Poprosił władze uczelni o pozwolenie na wyjazd, ale usłyszał odmowę. Brytyjczyk postanowił zaryzykować i rzucić studia na rzecz muzyki. Jak pokazują jego ostatnie sukcesy, odważna decyzja się opłaciła.

Wystawę poświęconą Edowi Sheeranowi, która pojawiła się w mieście Ipswich, można oglądać za darmo do maja 2020 roku.

RadioZET.pl/bbc.com/PK