Zamknij

Było o krok od tragedii na planie teledysku? Ed Sheeran: "Prawie zabiłem Eltona Johna" [WIDEO]

07.12.2021 09:58
Ed Sheeran Elton John
fot. Mark Allan/Invision/AP/East News

Ed Sheeran podzielił się zaskakującą historią z planu teledysku do utworu "Merry Christmas", który nagrał z Eltonem Johnem. Okazuje się, że Sheeran omal nie zabił Johna podczas kręcenia jednej ze scen. 30-latek przyznał, iż był przerażony.

Ed Sheeran i  Elton John nagrali świąteczną piosenkę "Merry Christmas", do której teledysk podbija internet. W ciągu zaledwie kilku dni obejrzano go ponad 14 milionów razy.

Zabawny i pełny świątecznego klimatu wideoklip zachwyca internautów. Ed Sheeran ujawnił jednak szokującą historię z planu. Jak sam przyznał, omal nie zabił Eltona Johna. Co się stało?

Ed Sheeran omal nie zabił Eltona Johna na planie teledysku "Merry Christmas"

Ed Sheeran w rozmowie z Zane Lowem dla Apple Music opowiedział o pracy nad teledyskiem do piosenki "Merry Christmas". Na planie wideoklipu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Zdaniem wokalisty było o krok od tragedii.

Prawie zabiłem Eltona dzwonkiem. W teledysku jest scena, gdzie jestem przebrany za seksownego Świętego Mikołaja. Kopnąłem wtedy prezent, na którego wierzchu stał duży metalowy dzwonek. Pokazałem dziś Eltonowi nagranie w zwolnionym tempie, gdzie dzwonek przeleciał tuż obok niego. Trzasnąłby go w głowę – zdradził 30-latek.

Sheeran przyznał, że mocno przeżył całą sytuację: "Boże, przerażenie, które przeszło przez moje ciało, kiedy dzwonek leciał w powietrzu".

Ed Sheeran i Elton John parodiują kultowe świąteczne teledyski

W teledysku "Merry Christmas" wyreżyserowanym przez Jasona Koeniga Ed Sheeran i Elton John oddają hołd starszym świątecznym utworom i parodiują sceny z kultowych klipów, m.in. "Last Christmas" Wham, "Stay Another Day" East 17 czy "Walking in the Air" z filmu "Bałwanek". Gościnnie w wideo występują popularne brytyjskie gwiazdy, m.in. Jonathan Ross, Big Narstie, Michael McIntyre i The Darkness.

Wszystkie dochody ze sprzedaży piosenki "Merry Christmas" zostaną przekazane w równych częściach fundacji Eda Sheerana, Suffolk Music Foundation oraz fundacji Eltona Johna zajmującej się walką z AIDS.

RadioZET.pl/people.com