Zamknij

Ed Sheeran omal nie zakończył kariery. Teraz ujawnił, dlaczego chciał to zrobić

27.07.2021 15:43
Ed Sheeran
fot. AP/EAST NEWS

Ed Sheeran podbija obecnie listy przebojów utworem„Bad Habits”. Okazuje się, że było naprawdę blisko, aby fani nie usłyszeli już żadnego nowego hitu Brytyjczyka. W najnowszym wywiadzie Ed Sheeran wyznał, iż omal nie zakończył kariery. Dlaczego?

Ed Sheeran ma na swoim koncie mnóstwo przebojów i miliony sprzedanych płyt na całym świecie. Artysta wrócił niedawno do muzyki po dłuższej przerwie z zupełnie nowym singlem „Bad Habits”, który jest jednym z największych hitów tegorocznego lata.

Życie Brytyjczyka mogło się jednak potoczyć zupełnie inaczej. W najnowszym wywiadzie dla SiriusXM Ed Sheeran ujawnił, że omal nie zakończył kariery muzycznej. Dlaczego chciał to zrobić?

Zobacz też:  Ed Sheeran skopiował The Weeknd? Padły oskarżenia w stronę wokalisty

Ed Sheeran omal nie zakończył kariery. Ujawnił, dlaczego o tym myślał

Ed Sheeran powrócił po dłuższej przerwie, którą wykorzystał na odpoczynek u boku ukochanej żony i dziecka. W 2020 roku wokalista został po raz pierwszy ojcem.

W rozmowie z SiriusXM przyznał, że po narodzinach córeczki zaczął poważnie myśleć o zakończeniu kariery, skupieniu się przede wszystkim na życiu rodzinnym i wychowaniu nowego członka rodziny.

Przez jakiś czas przestałem grać. A muzyka to przecież cały ja. Później pojawiła się moja córka i stwierdziłem: „Tak, to koniec. To jestem ja. Najprawdopodobniej będę po prostu tatą i nie zamierzam już więcej występować – wyznał.

Ed Sheeran skupił się więc na wychowaniu malutkiej córeczki, która nosi imię Lyra Antarctica. W pewnym momencie gwiazdor zaczął się jednak zastanawiać, czy to dobry pomysł, aby rodzice zajmowali się jedynie dzieckiem i przestali pracować. 30-latek stwierdził, że chce dawać córce dobry przykład.

Nagle pomyślałem, że to chyba ważniejsze, aby moja córka dorastała ze świadomością, że jej rodzice mają etykę pracy? I właśnie w ten sposób powoli wróciłem do muzyki, a proces twórczy znów ruszył – dodał Ed.

Nowa płyta Eda Sheerana. Kiedy premiera albumu?

„Bad Habits” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Eda Sheerana. Szczegóły albumu nie są na ten moment znane, ale fani spekulują, że krążek może nosić tytuł „Minus”, ponieważ wszystkie solowe płyty Brytyjczyka otrzymywały dotąd nazwy symboli działań algebraicznych – „Plus”, „Multiply” i „Divide”.

RadioZET.pl/nme.com