Ed Sheeran otwiera własną restaurację w Londynie. Będzie tam muzyka na żywo

19.03.2019 13:57

Ed Sheeran to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki. Mnóstwo hitów i wielka trasa koncertowa sprawiły, że artysta nie może narzekać na finanse. Za część zarobionych pieniędzy postanowił założyć własny biznes. Ed Sheeran planuje otworzyć restaurację i klub w Londynie, gdzie nie zabraknie pysznego jedzenia oraz dobrej muzyki na żywo.

Ed Sheeran otwiera własną restaurację i klub w Londynie fot. shutterstock.com

Ed Sheeran jest dziś kluczową postacią w świecie muzyki popularnej. W ciągu ostatnich kilku lat nagrał przeboje, które podbiły listy przebojów w wielu krajach. Nie zawsze jednak tak było, a jeszcze niedawno rudowłosy Brytyjczyk był mało znany i grał w małych angielskich pubach.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Eda Sheerana?

Ed Sheeran otwiera własną restaurację i klub

Jak podaje brytyjski dziennik „The Sun”, Ed Sheeran postanowił spożytkować ciężko zarobione pieniądze na otwarcie własnego biznesu, który na pewno pomoże wielu młodym artystom. Piosenkarz i jego menadżer planują stworzyć restaurację z muzyką na żywo, gdzie będzie panował luźny klimat, a nieznani muzycy będą mogli zaprezentować swój talent.

>> Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje! [ZDJĘCIA]

Lokal Eda Sheerana będzie znajdował się w jednej z najzamożniejszych i najsłynniejszych dzielnic Londynu, czyli Notting Hill. Ma powstać na miejscu dawnej hiszpańskiej knajpki Galicia. Nie wiadomo, jaką nazwę będzie miała restauracja, ale mówi się, że artysta nazwie ją „Castle on the Hill”. Co ciekawe, taki tytuł nosi jeden z przebojów, który znalazł się na jego ostatniej płycie.

Spekuluje się też, że otwarcie własnej restauracji i klubu będzie kosztować Eda Sheerana około 1,5 miliona funtów brytyjskich, czyli ponad 7 milionów złotych. Niewykluczone, iż lokal zacznie działać już w kwietniu.

Ed Sheeran restauracja w Londynie fot. shutterstock.com

Ed Sheeran w filmie o The Beatles

Film „Yesterday” będzie opowiadał historię młodego muzyka, który budzi się pewnego dnia i jest jedyną osobą na świecie pamiętającą o The Beatles, czyli legendarnym zespole z Liverpoolu. Artysta spotyka na swojej drodze Eda Sheerana i rusza z nim w trasę koncertową. W internecie można obejrzeć już oficjalny zwiastun „Yesterday”

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/lonelyplanet.com/PK 

Oceń
Tagi