Zamknij

Emocjonalny wpis Eda Sheerana. Tak podsumował 2017 rok

Redakcja
21.12.2017 12:00
Emocjonalny wpis Eda Sheerana. Tak podsumował 2017 rok
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Ed Sheeran zapamięta 2017 rok na długo. Miliony sprzedanych płyt, przebój za przebojem, wielka trasa koncertowa. Brytyjczyk postanowił podsumować ostatnie miesiące we wpisie na swoim Instagramie.

W ciągu kilku lat Ed Sheeran wyrósł na jedną z największych obecnie gwiazd muzyki. Jego utwory i albumy sprzedają się w ogromnych ilościach, a koncerty na całym świecie wyprzedają się do ostatniego miejsca.

Brytyjczyk opublikował emocjonalny wpis w mediach społecznościowych, w którym podsumował minione miesiące.

- Ostatni dzień pracy w tym roku. To był zawodowo najlepszy rok w moim życiu. Szybko zleciał. Wydaje się, że dopiero tydzień temu pojawiły się „Shape of You” i „Castle on the Hill” – stwierdził gwiazdor.

Rok pełen sukcesów

Sheeran zaprezentował w tym roku swój trzeci studyjny krążek „Divide”, który został przyjęty niezwykle pozytywnie przez fanów. Album pokrył kilkukrotną platyną w wielu krajach, stając się jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw 2017 roku.

Zobacz także

Tak wysoka sprzedaż to bez wątpienia zasługa światowej trasy koncertowej i ostatnich przebojów artysty. „Castle on the Hill”, „Shape of You”, „Galway Girl” i najnowszy „Perfect” zrobiły furorę na listach przebojów.

Za swoją działalność artystyczną wokalista został niedawno odznaczony prestiżowym Orderem Imperium Brytyjskiego. Sheeran odebrał wyróżnienie z rąk księcia Karola podczas uroczystości w Pałacu Buckingham.

Podziękowania i życzenia dla fanów

Nic więc dziwnego, że artysta postanowił podziękować za wielkie sukcesy.

- Dziękuję wszystkim, którzy wsparli moje działania w tym roku, pomogli rozpocząć i zakończyć rok w niesamowity sposób. Mam nadzieję, że będziecie mieli wesołe, szczęśliwe święta i udaną przerwę. Do zobaczenia w 2018 roku! – napisał Ed na Instagramie.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK