Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ed Sheeran połamał się i odwołuje występy! Co z koncertami w Polsce?

18.10.2017 09:52

W poniedziałek, 16 października, Brytyjczyk miał wypadek na rowerze. Niestety, obrażenia okazały się na tyle poważne, że artysta zdecydował się odwołać nadchodzące koncerty. 

Ed Sheeran połamał się i odwołuje występy! Co z koncertami w Polsce? fot. ons.pl

Poniedziałkowy poranek okazał się pechowy dla Eda. Artysta jechał rowerem po Londynie, kiedy doszło do wypadku. Lekarze potwierdzili, że upadek spowodował złamania prawego nadgarstka i lewego łokcia. Sheeran ma obecnie unieruchomione dwa ramiona, co uniemożliwia mu grę na instrumentach.

„Nie będę w stanie występować na żywo w najbliższej przyszłości. Niestety, oznacza to, że nadchodzące koncerty w Tajpej, Osace, Seulu, Tokio i Hongkongu nie odbędą się zgodnie z planem” – napisał wokalista na Instagramie i udostępnił zdjęcie ręki w gipsie.

Siedem odwołanych koncertów w Azji miało odbyć się w dniach 22 października - 5 listopada. Możliwe, że występy w tych miastach odbędą się w innym terminie.

Co z koncertami w Polsce?

Koncerty w Warszawie zaplanowano na 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Bardzo prawdopodobne, że do tego czasu artyście uda się w pełni wyleczyć kontuzję.

Ed Sheeran poinformował jednak w krótkim oświadczeniu, że będzie najpierw obserwował postępy w leczeniu, zanim zdecyduje się na dalsze koncertowanie.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi