Lista Przebojów Radia ZET: Ed Sheeran powraca na szczyt, spadek Michała Szpaka

29.01.2018 10:48

Po kilku tygodniach nieobecności na szczycie Ed Sheeran powrócił właśnie na pierwsze miejsce Listy Przebojów Radia ZET. Pokonał „Andromedę” Edyty Górniak (2. miejsce) i „Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka (3. miejsce).

Lista Przebojów Radia ZET: Ed Sheeran powraca na szczyt, spadek Michała Szpaka fot. Youtube (Ed Sheeran)

Nowa kompozycja Eda Sheerana cieszy się wielką popularnością w naszym radiu. Emocjonalna ballada to kolejny singiel promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce.

Na początku listopada Brytyjczyk zaprezentował swój najnowszy klip, który może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii. „Perfect” obejrzano już ponad 650 milionów razy w serwisie YouTube.

Aż 4 nowości

W najnowszym notowaniu Listy Przebojów Radia ZET znalazły się cztery nowe utwory: „All Falls Down” Alana Walkera & Noah Cyrus (15. miejsce), „For You” Rity Ory & Liama Payne’a (17. miejsce), „Gotowi na wszystko” Feel & Lanberry (18. miejsce) i „Dreamer” Axwell & Ingrosso (20. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej, „Dancing” Kylie Minogue, „End Game” Taylor Swift czy „IDGAF” Dua Lipy.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK

Oceń