Zamknij

Ed Sheeran prezentuje animowany teledysk do "Perfect"

Redakcja
22.09.2017 16:10
Ed Sheeran
fot. AFP/EAST NEWS

Ed Sheeran podzielił się z fanami nową, animowaną tekstówką. Obraz powstał do utworu "Perfect" z jego ostatniej płyty "÷". Jak Wam się podoba ta niespodzianka od Eda?

Od premiery najnowszej płyty Eda Sheerana minęło już kilka miesięcy, więc wokalista postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i opublikował animowany teledysk tekstowy, stworzony do utworu "Perfect". Kawałek ten jest miłosną balladą, w której Ed opowiada o relacjach ze swoją długo skrywaną dziewczyną - Cherry Seaborn.

Album "÷", ukazał się 3 marca 2017 roku. Krążek promowały single "Shape Of You", "Castle On The Hill" oraz "How Would You Feel (Paean)". Czwartym singlem została ballada "Perfect". Cała płyta spotkała się ze świetnym przyjęciem fanów i rewelacyjnie sprzedaje się na całym świecie. W Polsce - jak do tej pory - album pokrył się platyną.

Przypomnijmy, że latem 2018 roku Ed Sheeran wystąpi w Polsce - dokładnie 11 i 12 sierpnia. Obydwa koncerty odbędą się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Bilety rozeszły się na pniu. Komu udało się kupić wejściówkę?

RadioZET.pl/SA