Zamknij

Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje! [ZDJĘCIA]

Redakcja
30.11.2018 14:28
Ed Sheeran
fot. instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran opublikował ostatnio tajemnicze zdjęcie, na którym pozuje na tle dużego zamku. Internauci szybko dotarli do miejsca, gdzie znajduje się budowla. Okazuje się, że Ed Sheeran odwiedził Polskę. Artysta zwiedzał w tajemnicy nasz kraj.

Ed Sheeran na wakacjach w Polsce. Odwiedził nasz kraj w tajemnicy

Wygląda na to, że Ed Sheeran zakochał się w Polsce. Na podstawie zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych internauci odkryli, iż brytyjski gwiazdor odwiedził ostatnio nasz kraj w tajemnicy.

Zobacz także

Ed Sheeran dodał kilka zdjęć na Instagramie, które jak się później okazało, zostały zrobione na terenie Polski, a dokładniej na Dolnym Śląsku. Artysta pozował m.in. na tle Zamku Czocha, który znajduje się w miejscowości Sucha nieopodal granicy z Czechami. Towarzyszył mu jego fotograf Zakary Walters.

Wypad Eda Sheerana do Polski był utrzymany w tajemnicy. Wygląda na to, że 27-latek przyjechał do naszego kraju po prostu odpocząć i pozwiedzać. Okazuje się, że odwiedził on także Kraków, gdzie pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym krakowskim targowisku. 

Przypomnijmy, że Ed Sheeran odwiedził Polskę w sierpniu tego roku. Zagrał wtedy dwa wyprzedane koncerty na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK