Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje! [ZDJĘCIA]

30.11.2018 14:28

Ed Sheeran opublikował ostatnio tajemnicze zdjęcie, na którym pozuje na tle dużego zamku. Internauci szybko dotarli do miejsca, gdzie znajduje się budowla. Okazuje się, że Ed Sheeran odwiedził Polskę. Artysta zwiedzał w tajemnicy nasz kraj.

Ed Sheeran fot. instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran na wakacjach w Polsce. Odwiedził nasz kraj w tajemnicy

Wygląda na to, że Ed Sheeran zakochał się w Polsce. Na podstawie zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych internauci odkryli, iż brytyjski gwiazdor odwiedził ostatnio nasz kraj w tajemnicy.

Ed Sheeran dodał kilka zdjęć na Instagramie, które jak się później okazało, zostały zrobione na terenie Polski, a dokładniej na Dolnym Śląsku. Artysta pozował m.in. na tle Zamku Czocha, który znajduje się w miejscowości Sucha nieopodal granicy z Czechami. Towarzyszył mu jego fotograf Zakary Walters.

Wypad Eda Sheerana do Polski był utrzymany w tajemnicy. Wygląda na to, że 27-latek przyjechał do naszego kraju po prostu odpocząć i pozwiedzać. Okazuje się, że odwiedził on także Kraków, gdzie pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym krakowskim targowisku. 

Przypomnijmy, że Ed Sheeran odwiedził Polskę w sierpniu tego roku. Zagrał wtedy dwa wyprzedane koncerty na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi