Zamknij

Ed Sheeran robi sobie przerwę od muzyki. Nowa płyta nie pojawi się szybko

Redakcja
20.11.2018 16:00
Ed Sheeran
fot. AFP/EAST NEWS

Ed Sheeran nie ma dobrej wiadomości dla swoich fanów. W jednym z ostatnich wywiadów poinformował, że po zakończeniu trasy koncertowej robi sobie dłuższą przerwę od muzyki. Jego nowa płyta na pewno nie ukaże się przed 2020 rokiem.

Ed Sheeran robi sobie przerwę od muzyki

Od marca 2017 roku Ed Sheeran jest w trasie koncertowej, w ramach której odwiedził także Polskę. Promuje ona multiplatynowy album „Divide”. Niedługo minie dwa lata od jego premiery.

W wywiadzie dla brytyjskiego „BBC” artysta poinformował o dalszych planach dotyczących muzycznej kariery. Potwierdził, że po zakończeniu światowego tournée zamierza zrobić sobie dłuższą przerwę od muzyki.

Zobacz także

Jego czwarty album na pewno nie pojawi się przed 2020 rokiem. Ed Sheeran chce zniknąć na kilkanaście miesięcy i najprawdopodobniej powróci z nową płytą dopiero pod koniec 2020 roku.

Dobrze zrobić sobie małą przerwę — powiedział piosenkarz.

Dyskografię Eda Sheerana zamyka wspomniany już krążek „Divide” z marca 2017 roku. Płyta pobiła wszelkie rekordy popularności, zdobyła nagrodę Grammy, pokryła się w Polsce diamentem, a promujące ją single „Shape of You” i „Perfect” podbiły listy przebojów na całym świecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/irishexaminer.com/PK