Zamknij

Ed Sheeran z koncertem w Polsce. Wokalista zagra w Warszawie w 2022 roku [DATA, BILETY]

17.09.2021 09:32
Ed Sheeran
fot. Erik Pendzich/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ed Sheeran wystąpi w Polsce. Brytyjski wokalista zagra koncert na PGE Narodowym w Warszawie w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej "The Mathematics Tour". Kiedy koncert Eda Sheerana w Polsce? Sprawdźcie szczegóły na temat biletów.

Ed Sheeran z koncertem w Polsce. Już w przyszłym roku brytyjski artysta pojawi się w Warszawie, aby promować swoją nową płytę "Equals". Kiedy odbędzie się koncert Eda Sheerana w Polsce i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Ed Sheeran w Polsce. Koncert w Warszawie w 2022 roku [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Ed Sheeran wystąpi 25 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert w Polsce będzie częścią wielkiej stadionowej trasy koncertowej "The Mathematics Tour" ( "+ - = ÷ x Tour"), która zawita także m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Francji czy Holandii.

Sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana w Warszawie rozpocznie się od soboty, 25 września od godziny 11:00. Cena wejściówek nie jest na razie znana.

Podczas koncertu Eda Sheerana w Polsce widzowie będą mogli doświadczyć czegoś wyjątkowego – na środku PGE Narodowego pojawi się okrągła scena, a której wokalista wystąpi otoczony publicznością. W trakcie trasy koncertowej "The Mathematics Tour" piosekarz zaprezentuje nie tylko swoje największe przeboje, ale także zupełnie nowe utwory z nadchodzącego albumu.

Nowa płyta Eda Sheerana. Kiedy premiera albumu "Equals"?

Ed Sheeran ujawnił szczegóły nowego albumu. Płyta "Equals" ("=") ukaże się 29 października i będzie to już czwarta odsłona serii albumów z symbolami oraz najbardziej dopracowane dzieło w dorobku artysty.

"=" to bardzo osobista płyta i dla mnie bardzo ważna. W ciągu kilku ostatnich lat moje życie bardzo się zmieniło. Ożeniłem się, zostałem ojcem, doświadczyłem straty bliskiej osoby i nad tym wszystkim próbowałem się zastanowić na nowej płycie. To taki mój album o wchodzeniu w dorosłość i nie mogę się doczekać, kiedy go wszyscy poznacie – mówi Ed Sheeran.

Nową płytę Eda Sheerana "Equals" promują single "Bad Habits" i "Shivers".

RadioZET.pl/Eventim