Zamknij

Ed Sheeran wystąpił w Polsce. Oto jego zachcianki przed koncertami w Warszawie!

Redakcja
13.08.2018 12:20
Ed Sheeran
fot. Youtube (Ed Sheeran)

W miniony weekend Ed Sheeran zagrał dwa koncerty w Warszawie. Jak dobrze wiemy, występy wielkich gwiazd wiążą się z ogromnymi zachciankami, którym muszą sprostać organizatorzy. Okazuje się, że rudowłosy Brytyjczyk nie miał wygórowanych wymagań i zaskoczył skromnością.

Ed Sheeran w Warszawie. Zachcianki i wymagania przed koncertami w Polsce

Ed Sheeran to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w branży muzycznej. Jego koncerty wyprzedają się na całym świecie w kilka minut, a niemal każdy singiel staje się wielkim przebojem.

Wiele gwiazd przed występami ma sporo zachcianek i żądań, które muszą spełnić organizatorzy. W przypadku Eda Sheeranajest jednak inaczej. Okazuje się, że 27-letni Brytyjczyk ma skromne potrzeby, a jego wymagania nie szokują.

ZOBACZ TEŻ: Zachcianki Beyoncé i Jay-Z. Oto, czego zażądali przed koncertem w Polsce!

Przed koncertami w Polsce  Ed Sheeran poprosił podobno jedynie o konkretne napoje. W jego garderobie miały znaleźć się sześciopaki Coca-Coli, Fanty Orange, Sprite’a i dietetycznej coli. Artysta zażądał również butelki napoju Robinsons Squash i słoika miodu Manuka, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży w Polsce. Portal „WP” podał, że całe zakupy dla 27-latka kosztowały około 270 złotych.

Ed Sheeran w Warszawie. ZDJĘCIA z PGE Narodowego

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl/PK