Zamknij

Ed Sheeran w Warszawie. Program specjalny z jego hitami już w sobotę w Radiu ZET!

Redakcja
09.08.2018 14:26
Ed Sheeran
fot. Mark Surridge / mat. prasowe

Już w ten weekend Ed Sheeran wystąpi na dwóch koncertach w Warszawie. Z tej okazji w sobotni wieczór Radio ZET zaprasza wszystkich słuchaczy na program specjalny z Brytyjczykiem w roli głównej. Nie zabraknie największych przebojów Eda, ciekawostek na jego temat i rozmów z uczestnikami koncertu w Warszawie.

Program specjalny w Radiu ZET z przebojami Eda Sheerana

Ed Sheeran wystąpi w Warszawie już w najbliższy weekend. W związku z tym Radio ZET zaprasza wszystkich słuchaczy na sobotni program specjalny z największymi przebojami 27-letniego Brytyjczyka. Audycję po godz. 23:00 poprowadzi Marcin Wojciechowski.

W trakcie programu nie zabraknie najsłynniejszych hitów Eda Sheerana oraz ciekawostek na temat samego artysty i jego piosenek. Będą też rozmowy ze słuchaczami, którzy mieli okazję uczestniczyć w warszawskim koncercie wokalisty.

Dwa koncerty Eda Sheerana w Warszawie (11 i 12 sierpnia) odbędą się w ramach światowej trasy koncertowej „Divide Tour”. Promuje ona trzecią studyjną płytę Brytyjczyka, która zgarnęła prestiżową statuetkę Grammy i pokryła się w Polsce diamentem. Pochodzą z niej przeboje „Shape of You”, „Perfect” czy „Galway Girl”.

Ed Sheeran
fot. Mark Surridge / mat. prasowe

RadioZET.pl/PK