Zamknij

Ed Sheeran został... wampirem! Jego nowy teledysk zszokuje wszystkich [WIDEO]

17.06.2021 11:00
Ed Sheeran
fot. Rob Latour/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ed Sheeran wampirem. Wokalista zaprezentował niecodzienny wizerunek, który powstał na potrzeby oficjalnego teledysku do nowej piosenki. Kiedy premiera nowego singla „Bad Habits”? Ed Sheeran zdradził datę premiery i opublikował zaskakującą zapowiedź wideoklipu.

Ed Sheeran przygotowuje się do muzycznego powrotu. Na nową muzykę brytyjskiego wokalisty czekają miliony fanów z całego świata.

Nowy singiel Eda Sheerana „Bad Habits” ukaże się jeszcze w czerwcu. Artysta zdradził już datę premiery i opublikował fragment teledysku, w którym wystąpi jako… wampir!

Ed Sheeran skończył 30 lat. Jeszcze niedawno grał koncerty na ulicach [WIDEO]

Ed Sheeran wampirem w teledysku. Kiedy premiera nowego singla „Bad Habits”?

Ed Sheeran powraca po dłuższej przerwie od muzyki, którą wykorzystał na odpoczynek u boku ukochanej rodziny – w 2020 roku wokalista został po raz pierwszy ojcem.

Nowy singiel Eda Sheerana zatytułowany „Bad Habits” ukaże się 25 czerwca. Brytyjczyk już wcześniej zapowiadał, że jego najnowsza piosenka może zszokować niektórych fanów, ponieważ będzie to coś zupełnie innego. Do sieci trafił krótki fragment utworu.

Ed Sheeran zapowiedział w mediach społecznościowych także oficjalny teledysk do „Bad Habits”. Artysta wcieli się w rolę ubranego w różowy garnitur, białą koszulę i krawat wampira z mocnym, brokatowym makijażem na twarzy. Nie zabraknie również słynnych wampirzych kłów. Zaskakujący i nieco mroczny wizerunek Sheerana skojarzył się niektórym internautom z postacią Jokera.

„Bad Habits” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Eda Sheerana. Szczegóły albumu nie są na ten moment znane, ale fani spekulują, że krążek może nosić tytuł „Minus”, ponieważ wszystkie solowe płyty Brytyjczyka otrzymywały dotąd nazwy symboli działań algebraicznych – „Plus”, „Multiply” i „Divide”.

Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz zdradził płeć i nietypowe imię dziecka

Ed Sheeran zagra darmowy koncert na TikToku z okazji Euro 2020. Kiedy transmisja?

Ed Sheeran zagra darmowy koncert z okazji UEFA Euro 2020. Występ brytyjskiego wokalisty będzie transmitowany na TikToku, który jest sponsorem mistrzostw Europy w piłce nożnej. W trakcie wirtualnego koncertu Ed Sheeran zaprezentuje pierwszy raz na żywo nowy singiel „Bad Habits”. Poniżej szczegółowe informacje.

Zobacz także