Zamknij

Ed Sheeran wziął ślub. Jego żoną została Cherry Seaborn! [ZDJĘCIA]

Redakcja
29.08.2018 12:05
Ed Sheeran
fot. Youtube (Access)

Wszystko wskazuje na to, że Ed Sheeran wziął ślub z Cherry Seaborn. Jeden z dziennikarzy zapytał ostatnio Brytyjczyka o ślubne plany. Jego reakcja mówi wszystko. Artysta uśmiechnął się, zaczerwienił i pokazał do kamery obrączkę. Zobaczcie wideo!

Ed Sheeran wziął ślub

Ed Sheeran wziął ślub. W trakcie rozmowy z amerykańskim „Access” artysta został zapytany o ślubne plany ze swoją wieloletnią partnerką Cherry Seaborn. Jego reakcja zdziwiła nawet samego dziennikarza.

Brytyjczyka wyraźnie zakłopotało to pytanie. Zaczerwienił się, uśmiechnął nerwowo, wzruszył ramionami i pokazał reporterowi obrączkę na swoim palcu, co niemal potwierdza, że Ed Sheeran wziął sekretny ślub.

Dziennikarz natychmiast pogratulował wokaliście i zapytał, jak udało mu się utrzymać to wszystko w tajemnicy.

Raczej nie robię rzeczy publicznie — stwierdził Sheeran, nie zdradzając więcej szczegółów na temat sekretnego ślubu.

Żona Eda Sheerana: Cherry Seborn

W styczniu artysta potwierdził, że zaręczył się z Cherry Seborn. Teraz okazuje się, że dziewczyna została żoną Eda Sheerana.

Cherry Seaborn ma 26 lat i pochodzi z angielskiego hrabstwa Suffolk. Poznała Sheerana jeszcze w liceum. Podobno już wtedy Ed był zakochany w dziewczynie, ale ich drogi połączyły się dopiero kilka lat później.  

W trakcie studiów Brytyjka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała na Duke University i grała w uniwersyteckiej drużynie hokeja. Była także reprezentantką Anglii — należała do głównego zespołu do lat 21.

Ostatecznie wróciła do Wielkiej Brytanii i pracuje obecnie w księgowości.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK