Ed Sheeran zagra w filmie. Produkcja będzie inspirowana muzyką The Beatles!

30.08.2018 11:04

Ed Sheeran wystąpi w nowym filmie Danny'ego Boyle'a, laureata Oscara za reżyserię „Slumdog. Milioner z ulicy”. Brytyjski artysta ma zagrać tam samego siebie. Stworzy także muzykę do filmu, który będzie inspirowany twórczością The Beatles.

Ed Sheeran fot. Youtube (Rhaegar Targaryen)

Ed Sheeran zagra w filmie autora „Love Actually”

Ed Sheeran zagra samego siebie w filmie inspirowanym zespołem The Beatles. Obraz będzie opowiadał historię bohatera, który budzi się pewnego dnia i jest jedyną osobą na świecie pamiętającą o legendarnej grupie z Liverpoolu. Mężczyzna spotyka na swojej drodze Sheerana i rusza z nim w trasę koncertową, a niedługo później staje się większą gwiazdą od samego Eda.

ZOBACZ TEŻ: Ed Sheeran wziął ślub. Oto jego żona! [ZDJĘCIA]

Jak informują zagraniczne media, sceny z Edem Sheeranem zostały już nakręcone kilka miesięcy temu w trakcie jego trasy koncertowej „Divide Tour”. Artysta ma odpowiadać także za muzykę w filmie.

W rolach głównych zobaczymy podobno Himesha Patela, Lily James, Kate McKinnon i Joela Fry. Za reżyserię odpowiada laureat Oscara — Danny Boyle. Scenariusz stworzył Richard Curtis, znany m.in. z filmów „To właśnie miłość”, „Dziennik Bridget Jones”, „Cztery wesela i pogrzeb” czy „Czas na miłość”.

Tytuł i dokładna data premiery filmu pozostają na ten moment nieznane. Spekuluje się, że produkcja trafi do kin we wrześniu 2019 roku.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran zagrał już w kilku filmach i serialach. Jego najsłynniejszą rolą jest jednak epizod w Grze o Tron. Wokalista pojawił się w jednym z odcinków siódmego sezonu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com,billboard.com/PK

Oceń
Tagi