Zamknij

Ed Sheeran zakażony koronawirusem. W jakim jest stanie? "Bądźcie bezpieczni"

25.10.2021 08:56
Ed Sheeran
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Ed Sheeran zakażony koronawirusa. Wokalista opublikował oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził, że zmaga się z COVID-19. Zabrał też głos w sprawie zaplanowanych występów – chorobę zdiagnozowano u muzyka zaledwie kilka dni przed premierą jego nowej płyty "Equals".

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat. Co ciekawe, było naprawdę blisko, aby fani nie usłyszeli już żadnego nowego hitu Brytyjczyka. W 2020 roku artysta omal nie zakończył kariery.

Gwiazdor powrócił jednak po dłuższej przerwie z nową muzyką i hitami "Bad Habits" czy "Shivers", a wkrótce zaprezentuje także nową płytę "Equals". Niestety, plany promocji albumu pokrzyżował COVID-19. Ed Sheeran poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Ed Sheeran zakażony koronawirusem. W jakim jest stanie?

Ed Sheeran zmaga się z koronawirusem. Artysta opublikował w niedzielę oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o zakażeniu COVID-19. 30-latek poddał się izolacji domowej.

Muzyk nie zdradził szczegółów na temat obecnego stanu swojego zdrowia, ale z wpisu można wywnioskować, że wokalista czuje się dość dobrze, ponieważ przez najbliższy czas planuje promować album w warunkach domowych – będzie występował i brał udział w wywiadach zdalnie. Zakażenie koronawirusem mocno pokrzyżowało plany Sheerana, który w najbliższy piątek wydaje nową płytę.

Obecnie nie jestem w stanie realizować żadnych osobistych zobowiązań, więc z planowanych wywiadów/występów będę robił tyle, ile mogę ze swojego domu. Przepraszam wszystkich, którzy są zawiedzeni. Bądźcie bezpieczni – napisał Ed Sheeran.

Ed Sheeran w Polsce. Dwa koncerty w Warszawie

Nowa płyta "Equals" to czwarty album w repertuarze Eda Sheerana. Krążek będzie promowała światowa trasa koncertowa "The Mathematics Tour", która zawita także do Polski.

Ed Sheeran zagra aż dwa koncerty w Polsce. 25 i 26 sierpnia 2022 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.