Zamknij

Zaręczyny na koncercie Eda Sheerana. Artysta specjalnie zatrzymał swój występ! [WIDEO]

Redakcja
22.11.2018 15:01
Ed Sheeran
fot. twitter.com/thisisheart/

Zakochane pary uwielbiają romantyczną muzykę Eda Sheerana. Podczas poniedziałkowego koncertu artysty w Londynie pewien Brytyjczyk postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Z tej okazji Ed Sheeran specjalnie zatrzymał swój występ. Zobaczcie wideo!

Zaręczyny na koncercie Eda Sheerana

Dla wieku zakochanych par koncert Eda Sheerana wydaje się idealnym miejscem na niezapomniane oświadczyny.

W poniedziałek Brytyjczyk wystąpił w Londynie. Podczas koncertu miały miejsce zaręczyny. Z tej okazji Ed Sheeran specjalnie zatrzymał swój występ z piosenką „Perfect” przy fragmencie: „Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę dzielić z nią dom”.

Wtedy przestał śpiewać i poprosił zgromadzoną publiczność o ciszę, aby mężczyzna mógł zadać swojej ukochanej bardzo ważne pytanie. Kobieta oczywiście przyjęła oświadczyny, a tłum ludzi nagrodził parę gromkimi brawami. Wokalista krzyknął „Fantastycznie!” i kontynuował występ.

„Perfect” to jeden z największych przebojów w karierze Eda Sheerana. Doczekał się kilku oficjalnych wersji, m.in. z Beyoncé i Andreą Bocellim. Piosenka jest miłosną balladą, w której artysta opowiada o relacjach ze swoją długo skrywaną ukochaną — Cherry Seaborn. Para miała wziąć sekretny ślub w sierpniu 2018 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/buzz.ie/PK