Zamknij

Ed Sheeran pochwalił się ukochaną. Dodał słodkie zdjęcie na Instagramie [FOTO]

Redakcja
29.11.2018 16:31
Ed Sheeran
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Ed Sheeran rzadko dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Zrobił jednak wyjątek i pokazał wyjątkową fotografię ze swoją ukochaną Cherry Seaborn. Internauci zachwycają się parą. Pod zdjęciem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy.

Ed Sheeran na zdjęciu z ukochaną Cherry Seaborn

Ed Sheeran pochwalił się na Instagramie swoją ukochaną Cherry Seaborn. Opublikował ich wspólne zdjęcie z meczu angielskiego zespołu piłkarskiego Ipswich Town. Na fotografii możemy zobaczyć uśmiechniętą i przytuloną do siebie parę.

Zdjęcie natychmiast stało się hitem internetu. Polubiono je już 2 miliony razy. Internauci nie szczędzą też pozytywnych komentarzy na temat zakochanych.

W sierpniu Ed Sheeran i Cherry Seaborn najprawdopodobniej wzięli ślub. Artysta nigdy nie potwierdził tego wprost, ale w trakcie jednego z sierpniowych wywiadów pokazał dziennikarzowi obrączkę na palcu, co zdaniem wielu oznacza, że Brytyjczyk wziął sekretny ślub. 

Cherry Seaborn ma 26 lat i pochodzi z angielskiego hrabstwa Suffolk. Ed Sheeran poznał ją jeszcze w liceum i podobno już wtedy zakochał się w niej.

Zobacz także

Ich drogi rozeszły się na kilka lat. Dziewczyna wyjechała na studia do USA, gdzie grała również w drużynie hokeja. Była nawet reprezentantką Anglii. Po powrocie do Wielkiej Brytanii znów zaczęła się spotykać z Sheeranem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK