Zamknij

Ed Sheeran ze specjalnym występem dla trenerów w Pokémon GO. Tak wkrótce będą wyglądać koncerty?

18.11.2021 13:18
Ed Sheeran/Pokemon GO
fot. mat. prasowe

Ed Sheeran zagra wkrótce wyjątkowy koncert... dla trenerów Pokemon. Wraz z graczami uczci premierę swojego najnowszego albumu "=".

Ed Sheeran miesiąc temu zaraził się koronawirusem. Jednak to nie powstrzymało muzyka przed pracą nad kolejnymi projektami. Artysta przygotowuje wyjątkową niespodziankę dla wszystkich graczy i fanów Pokemon GO.

Ed Sheeran da koncert dla trenerów w Pokémon GO

Niantic i The Pokémon Company ogłaszają, że laureat Grammy i wielki fan Pokemon, Ed Sheeran da specjalny występ dla wszystkich trenerów w Pokémon GO. Wszystko po to, żeby uczcić premierę albumu "=" wraz z graczami.

Podczas występu trenerzy Pokémon GO będą mogli cieszyć się niektórymi najnowszymi piosenkami Sheerana, jak również klasycznymi hitami, wykonanymi na bardzo osobistym, wcześniej nagranym materiale wideo dostępnym za pośrednictwem Pokémon GO.

Ed Sheeran z koncertem w grze. Tak będą wyglądać występy przyszłości?

Debiutujące 22 listopada w Pokémon GO wideo pokazywać będzie Eda Sheerana wykonującego swoje największe hity, takie jak: "Perfect,” "Bad Habits,” "Overpass Graffiti,” "Thinking Out Loud,” "First Times” oraz "Shivers.”

Materiał będzie dostępny do oglądania przez osiem dni, zaczynając od 22 listopada o 20:00, aż do 30 listopada o 22:00. Gracze otrzymają informacje jak obejrzeć wideo poprzez sekcję newsową w grze. W niektórych krajach gracze będą także mogli kliknąć reklamę na sponsorowanych balonach w Pokémon GO.

Jako część świętowania ulubiony Pokémon Eda Sheerana, Squirtle, będzie pojawiał się w grze w charakterystycznych dla piosenkarza okularach przeciwsłonecznych. Gracze mogą także wykorzystać specjalny kod, aby otrzymać ekskluzywne przedmioty dla awatara w aplikacji, takie jak ubrania z projektem okładki albumu “=”, który nosił będzie podczas specjalnego występu.