Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana. Odbył się w Polsce

23.01.2019 13:55

Ed Sheeran zorganizował swój wieczór kawalerski w Polsce. W trakcie imprezy na zamku Rajsko wystąpił polski zespół grający muzykę średniowieczną Rocal Fuza. Grupa dała tam prywatny koncert. Muzycy opowiedzieli o spotkaniu z Edem Sheeranem w „Dzień Dobry TVN”.

Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana fot. Youtube (Ed Sheeran)

Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana

Ed Sheeran miał wieczór kawalerski w Polsce. W listopadzie impreza została zorganizowana na zamku Rajsko zlokalizowanym na Dolnym Śląsku. Wystąpił na niej polski zespół Rocal Fuza, który specjalizuje się w muzyce średniowiecznej.

Rocal Fuza gościli w niedzielę w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedzieli o prywatnym koncercie na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana. Wszystko było utrzymane w ogromnej tajemnicy. Okazuje się, że do ostatniej chwili zespół nie wiedział, dla kogo będzie występował. Specjalnie na życzenie samego artysty muzycy zrobili także pokaz dawnych instrumentów.

Ed Sheeran w Polsce

Ed Sheeran pochwalił się wizytą w Polsce pod koniec listopada, kiedy opublikował na Instagramie kilka zdjęć z naszego kraju. Odwiedzinami piosenkarza pochwalił się także sam zamek Rajsko. Co ciekawe, Ed Sheeran odwiedził także Kraków, gdzie pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym targowisku w mieście.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/PK

Oceń
Tagi