Zamknij

Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana. Odbył się w Polsce

Redakcja
23.01.2019 13:55
Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Ed Sheeran zorganizował swój wieczór kawalerski w Polsce. W trakcie imprezy na zamku Rajsko wystąpił polski zespół grający muzykę średniowieczną Rocal Fuza. Grupa dała tam prywatny koncert. Muzycy opowiedzieli o spotkaniu z Edem Sheeranem w „Dzień Dobry TVN”.

Polski zespół Rocal Fuza wystąpił na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana

Ed Sheeran miał wieczór kawalerski w Polsce. W listopadzie impreza została zorganizowana na zamku Rajsko zlokalizowanym na Dolnym Śląsku. Wystąpił na niej polski zespół Rocal Fuza, który specjalizuje się w muzyce średniowiecznej.

Rocal Fuza gościli w niedzielę w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedzieli o prywatnym koncercie na wieczorze kawalerskim Eda Sheerana. Wszystko było utrzymane w ogromnej tajemnicy. Okazuje się, że do ostatniej chwili zespół nie wiedział, dla kogo będzie występował. Specjalnie na życzenie samego artysty muzycy zrobili także pokaz dawnych instrumentów.

Ed Sheeran w Polsce

Ed Sheeran pochwalił się wizytą w Polsce pod koniec listopada, kiedy opublikował na Instagramie kilka zdjęć z naszego kraju. Odwiedzinami piosenkarza pochwalił się także sam zamek Rajsko. Co ciekawe, Ed Sheeran odwiedził także Kraków, gdzie pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym targowisku w mieście.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/PK