Zamknij

Ed Sheeran zostanie ojcem. Znamy termin porodu

12.08.2020 12:52
Ed Sheeran zostanie ojcem
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Ed Sheeran, jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie, zostanie ojcem. Jego żona Cherry Seaborn spodziewa się dziecka. Znany jest już termin porodu. Kiedy powiększy się rodzina autora hitu "I See Fire"?

Ed Sheeran to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Ciężko zliczyć jego talenty: jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, producentem, autorem tekstów, a nawet aktorem. Pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk popularność zyskał w 2011 roku, gdy zadebiutował na trzecim miejscy brytyjskiej listy przebojów. Jego debiutancki album zyskał status czterokrotnej platynowej płyty. Jednak prawdziwym przełomem w karierze Eda było wydanie singla "I See Fire", który promował film "Hobbit: Pustkowie Smauga" w reżyserii Petera Jacksona. Utwór okazał się międzynarodowym hitem i zajmował czołowe miejsca na światowych listach przebojów.

Uwielbiany przez fanów Sheeran może także mówić o szczęściu w życiu osobistym. Od 2015 roku jest w szczęśliwym związku z Cherry Seaborn. Para po dwóch latach związku postanowiła się zaręczyć, a w 2019 roku wzięli ślub. Fani piosenkarza zastanawiali się, czy i kiedy zakochani zdecydują się na powiększenie rodziny. Mamy dla nich dobrą wiadomość, jak donoszą zagraniczne media, Ed Sheeran zostanie ojcem.

 Ed Sheeran miał ataki paniki i problemy z alkoholem. Ujawnił prawdę w wywiadzie

Ed Sheeran zostanie ojcem. Znany jest termin porodu

Ed Sheeran i jego małżonka ukrywali ciążę przez kilka ostatnich miesięcy. Ostatecznie jednak postanowili podzielić się radosną nowiną i potwierdzili, że ich rodzina się powiększy. Portal "Daily Mail" skontaktował się z osobą z bliskiego otoczenia pary i jako pierwszy podał informację o ciąży Cherry Seaborn. Przyszli rodzice i ich rodziny mają być zachwyceni i z niecierpliwością odliczać dni dzielące Cherry od porodu.

Jak informują media, Ed Sheeran i jego ukochana mają powitać syna na świecie już niedługo. Termin porodu ma przypadać na ostatnie dni lata.

- Są absolutnie zachwyceni (...) W domu trwają właśnie ostatnie przygotowania - czytamy.

Pod koniec 2019 roku Sheeran zapowiedział przerwę w działalności muzycznej, postanowił poświęcić się rodzinie. Teraz już wiemy, o co tak naprawdę chodziło. Przyszłym rodzicom oczywiście serdecznie gratulujemy.