Zamknij

Ed Sheeran zszokuje fanów? Chodzi o jego nowy singiel: „Będzie zupełnie inny”

02.06.2021 11:08
Ed Sheeran
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ed Sheeran wraca do muzyki po dłuższej przerwie, w której trakcie wokalista skupił się bardziej na życiu prywatnym. Artysta zagrał ostatnio koncert dla BBC i udzielił wywiadu. Zdradził szczegóły na temat nowego singla, który może zszokować słuchaczy. Ed Sheeran wyznał, że piosenka będzie się bardzo różnić od jego dotychczasowych hitów.

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. W ostatnich latach artysta nagrał mnóstwo przebojów i sprzedał miliony płyt.

Po niesamowitym sukcesie Brytyjczyk zrobił sobie przerwę i skupił się na życiu prywatnym, m.in. został ojcem. Przyszła jednak pora na powrót do muzyki. Ed Sheeran zagrał ostatnio pierwszy od dawna koncert dla BBC i zapowiedział swój nowy singiel. Muzyk przyznał, że utwór zaskoczy słuchaczy.

"Przyjaciele": Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli słynny układ taneczny Moniki i Rossa [WIDEO]

Ed Sheeran zapowiada nowy singiel. Będzie zupełnie inny niż jego poprzednie hity

Ed Sheeran zagrał ostatnio koncert dla BBC w ramach słynnego cyklu „Radio 1’s Big Weekend”. Artysta zaśpiewał swoje największe przeboje, m.in. „Shape of You”, „I See Fire”, „Thinking Out Loud” czy „Castle on the Hill”.

Brytyjczyk udzielił także wywiadu, w którym zdradził, że podczas koncertu BBC planował zaprezentować po raz pierwszy swój nowy singiel. Wokalista przełożył jednak premierę z powodu przedłużających się prac nad teledyskiem.

Zobacz także

Zdecydował się jednak zdradzić kilka szczegółów na temat nowej piosenki. Okazuje się, że nowy singiel Eda Sheerana może zaskoczyć wielu słuchaczy. Muzyk zapowiedział, iż będzie to coś zupełnie innego i nie wie, jak zareagują na to fani.

Pierwszy singiel będzie zupełnie inny, ale tak naprawdę, naprawdę inny – wyznał Ed, ale nie zdradził tytułu i dokładnej daty premiery utworu.

Nowa płyta Eda Sheerana. Kiedy premiera albumu?

W wywiadzie dla BBC Ed Sheeran odniósł się także do nowej płyty, na którą czekają miliony fanów. Artysta opowiedział o brzmieniu kolejnego krążka.

Nowy album będzie czymś w rodzaju fuzji moich wszystkich poprzednich płyt – zdradził.

Ed Sheeran słynął dotąd z solowego grania na koncertach. Jak przyznał w wywiadzie, postanowił to zmienić, ponieważ jego zdaniem niektóre piosenki potrzebują bogatszych aranżacji. Wokalista zebrał więc grupę muzyków i założył zespół, który wspiera go od teraz podczas występów. Niewykluczone więc, że zespół brał udział także w pracach nad nowym krążkiem.

Data premiery nowego albumu Eda Sheerana nie została ujawniona. Kilka miesięcy temu 30-latek zdradził jednak, że płytą ukaże się jeszcze w 2021 roku.

Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz zdradził płeć i nietypowe imię dziecka

RadioZET.pl/nme.com,newsweek.com