Zamknij

Editors w Polsce na dwóch koncertach. Kiedy i gdzie wystapią? [DATA, BILETY]

Redakcja
19.09.2017 12:13
Editors w Polsce koncerty 2018
fot. mat. prasowe

Zespół Editors zapowiada dwa koncerty w Polsce w ramach wiosennej trasy po Europie! Dobre wieści dla fanów formacji opublikowane zostały na Facebooku. Znalazła się tam pełna rozpiska wszystkich występów. Kiedy i gdzie wystąpią w Polsce, gdzie za granicą? Sprawdzamy daty i miejsca koncertów.

Editors w Polsce 2018: kiedy i gdzie wystąpią?

- Ogłaszamy European Spring Tour 2018. Bardzo się cieszymy, że przez cały marzec i kwiecień będziemy mogli odwiedzić sale koncertowe w całej Europie - czytamy na Facebooku Editors. W ramach trasy odbyć się ma 27 koncertów, z czego większość wypada w kwietniu. Także koncerty w Polsce.

Pierwszy koncert odbędzie się w środę 4 kwietnia w Warszawie. Grupa wystąpi w klubie Progresja Music Zone. Drugi występ zaplanowano dzień później, 5.04., w Krakowie - w klubie Studio.

Editors w Warszawie 2018: kiedy bilety?

Jak już poinformowano na oficjalnej stronie internetowej grupy oraz w notce w mediach społecznościowych, wejściówek na koncerty Editors w Polsce należy się spodziewać w czwartek 21 września o godzinie 11.00. Sprzedaż odbywać się będzie w serwisach www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl,  a także w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Poniżej pełna rozpiska koncertów grupy w marcu/kwietniu 2018.

Przypomnijmy, że ostatnie europejskie tournee grupy, które odbyć się miało w 2015 roku, zostało odwołane z powodu choroby wokalisty. Dwa koncerty w Polsce, które odbyć się miały w ramach tej trasy, nie doszły zatem do skutku. Wielu fanów w naszym kraju z niecierpliwością czekało na powrót zespołu i na szczęście się doczekali.

RadioZET.pl/SA