Zamknij

Edyta Górniak nagrała piosenkę do nowego serialu TVP „Leśniczówka”

Redakcja
19.02.2018 14:16
Edyta Górniak
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Edyta Górniak w serialu „Leśniczówka”. Polska gwiazda nagrała utwór zatytułowany „Dom dobrych drzew”, który będzie motywem przewodnikiem nowej produkcji Telewizji Polskiej.

W trakcie swojej długoletniej kariery Edyta Górniak nagrała kilka słynnych utworów, które można było usłyszeć w znanych produkcjach filmowych. Mowa m.in. o „Dumka na dwa serca” („Ogniem i mieczem”) i „Kolorowy wiatr” („Pocahontas”). Tym razem piosenkarka stworzyła piosenkę na potrzeby nowego serialu.

Nowa piosenka Edyty Górniak do serialu TVP

Kompozycja „Dom dobrych drzew” napisana przez Andrzeja Ciborskiego i Piotra Mikołajczaka została motywem przewodnim „Leśniczówki”. Premiera serialu odbędzie się już 2 marca. Zagrają w nim m.in. Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, a także Marian Dziędziel, Henryk Talar, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki.

Lista Przebojów Radia ZET. Głosuj na singiel Edyty „Andromeda”

Nowy singiel piosenkarki świetnie radzi sobie na Liście Przebojów Radia ZET. Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

Edyta Górniak w „The Voice Kids”

Artysta jest jednym z trenerów w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. W najbliższą sobotę, 24 lutego, zostanie wyemitowany finał programu. Drużynę Edyty Górniak będą reprezentować Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK