Zamknij

Edyta Górniak i piosenka z serialu „Leśniczówka”. Pełna wersja już w sieci!

Redakcja
07.03.2018 12:40
Edyta Górniak
fot. Mariusz Grzelak/REPORTER/East News

Edyta Górniak w utworze „Dom dobrych drzew”. W internecie pojawiła się właśnie pełna wersja piosenki promującej serial „Leśniczówka”, nową produkcję Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek wyemitowano 2 marca.

Zagłosuj

Czy podoba ci się nowa piosenka Edyty Górniak?

Liczba głosów:

Edyta Górniak — Dom dobrych drzew. Piosenka z serialu „Leśniczówka”

„Dom dobrych drzew” to ballada, która jest motywem przewodnim nowego serialu Telewizji Polskiej. Premiera pełnej wersji utworu odbyła się w środę, 7 marca.

Piosenka z serialu „Leśniczówka” powstała we współpracy m.in. z Piotrem Mikołajczakiem i Andrzejem Ciborskim.

Edyta Górniak o reakcji fanów

Kompozycja „Dom dobrych drzew” zbiera wiele pozytywnych komentarzy w internecie. Fani Edyty Górniak chwalą polską artystkę za powrót do brzmień sprzed wielu lat.

— Jestem szczęśliwa, że tak pięknie i emocjonalnie przyjęliście ten nowy utwór. Myślałam prawdę mówiąc, że już nie ma przestrzeni w sercach na takie spokojne ballady, bo utwór jakże przekorny do dzisiejszych czasów... Pomyliłam się. I przyjmuję ten błąd z wielką radością — napisała Górniak na swoim Facebooku.

Zobacz także

„Leśniczówka”. Nowy serial TVP

Piosenka Edyty Górniak to motyw przewodni najnowszego serialu Telewizji Polskiej. Jego premiera odbyła się 2 marca. Jak informuje portal „Wirtualne Media”, pierwszy odcinek zgromadził przed telewizorami 2 miliony widzów.  

W „Leśniczówce” występują m.in. Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, a także Marian Dziędziel, Henryk Talar, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK