Zamknij

Edyta Górniak wydała nowy singiel "LIME (TeQuila-ila)". Będzie hit lata?

24.07.2020 15:21
Edyta Górniak wydała nowy singiel "LIME (TeQuila-ila)". Będzie hit lata?
fot. East News

Edyta Górniak wróciła z nowym singlem „LIME (TeQuila-ila)”. Piosenka zapowiada jej długo wyczekiwaną, kolejną płytę. Przy tworzeniu singla wokalistka współpracowała z amerykańskimi producentami.

Edyta Górniak przygotowuje się do wydania nowej płyty. Na jej kolejny album fani czekają od 2012 roku, kiedy ukazał się ostatni krążek „My”.

Piosenka potwierdziła, że w 2020 roku zaprezentuje słuchaczom nową płytę. Dokładne szczegóły wydawnictwa nie są jeszcze znane, ale zapowiada je pierwszy singiel „LIME (TeQuila-ila)”.

Edyta Górniak – LIME (TeQuila-ila). Nowy singiel z nadchodzącej płyty

Edyta Górniak zaprezentowała nowy singiel „LIME (TeQuila-ila)”. Utrzymana w klimacie reggae piosenka to pierwsza oficjalna zapowiedź nowej płyty artystki. Za utwór odpowiadają amerykańscy twórcy Justin Spillner (DJ KO) i Rizzi Myers, która występowała w amerykańskim „The Voice”. W internecie pojawiła się zapowiedź oficjalnego teledysku do singla.

Polska piosenka pracowała nad nową muzyką w Nashville. W rozmowie z Faktem Edyta Górniak zdradziła kilka szczegółów na temat kolejnego albumu.

Nie będzie to płyta bardzo popowa (…) Ja od popu odeszłam trochę i myślę, że te ostatnie rzeczy to pokazały: „Andromeda”, wcześniej „Your High”, „Król”. Poszłam jednak bardziej w taką współczesność i elektronikę. Takiego stricte popu tam nie będzie, natomiast mam nadzieję, że się ludziom spodobają te utwory — powiedziała Faktowi.

Data premiery nowej płyty Edyty Górniak pozostaje nieznana.

RadioZET.pl/fakt.pl