Zamknij

Film „Dywizjon 303”: Edyta Górniak i Maciej Zakościelny razem w teledysku

Redakcja
05.06.2018 11:39
Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Edyta Górniak stworzyła tytułową piosenkę do filmu historycznego „Dywizjon 303”, który najprawdopodobniej pojawi się na ekranach kin pod koniec wakacji. Jak informuje „Fakt”, artystka będzie niedługo nagrywać oficjalny teledysk promujący utwór. Zobaczymy w nim Macieja Zakościelnego, który gra jedną z głównych ról w „Dywizjonie 303”.

Film „Dywizjon 303”: Edyta Górniak i Maciej Zakościelny w teledysku

Już niedługo Edyta Górniak pojawi się na planie teledysku do utworu „Dywizjon 303” — piosenki promującej film pod tą samą nazwą. Produkcja opowiadać będzie o historii legendarnego pododdziału lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii.

W wideoklipie ma wystąpić także Maciej Zakościelny, który w filmie wciela się w rolę Jana „Donalda” Zumbacha.

Zobacz także

Ich wspólne sceny w klipie będą nagrane w taki sposób, jakby Edyta grała w filmie. Taki sam zabieg zastosowano już przy okazji jej piosenki do „To nie tak jak myślisz, kotku” — czytamy na stronie internetowej „Faktu”.

Jak informuje portal, premiera piosenki i teledysku Edyty Górniak odbędzie się w ciągu najbliższych tygodni. Film „Dywizjon 303” ma trafić na ekrany kin z końcem sierpnia. Oprócz Macieja Zakościelnego wystąpią w nim m.in. Piotr Adamczyk, Antoni Królikowski i Krzysztof Kwiatkowski.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK