Edyta Górniak i piosenka „Tylko Ty”. Promuje film o Dywizjonie 303 [WIDEO]

27.08.2018 15:25

Nowa piosenka Edyty Górniak. Artystka zaprezentowała utwór „Tylko Ty”, który promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Obraz z Maciejem Zakościelnym i Piotrem Adamczykiem trafi do kin na koniec września.

Edyta Górniak fot. Youtube (EdytaGorniakChannel)

Edyta Górniak i piosenka „Tylko Ty” z filmu o Dywizjonie 303

Edyta Górniak wydała nową piosenkę zatytułowaną „Tylko Ty”. Piosenka promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, który trafi do kin już 31 sierpnia. Ballada jest nową wersją utworu „Bei Mir Bistu Shein”. Aranżację stworzył Łukasz Pieprzyk.

Produkcja „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” opowiada historię słynnego pododdziału lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych biorącego udział w bitwie o Anglię. W filmie zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, Piotra Adamczyka, Antka Królikowskiego i Carę Theobold.

Praca kreatywna nad muzyką bywa trudna i bywa przyjemna na przemian. Kilka razy jednak zdarzyło mi się na etapie twórczym czuć potężne emocje i magię. Tak właśnie stało się podczas pracy nad utworem „Tylko Ty” — powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z Onetem.

„Tylko Ty” to kolejna piosenka Edyty Górniak w ostatnim czasie, która promuje film lub produkcję telewizyjną. Kilka miesięcy temu artystka zaprezentowała utwór „Dom dobrych drzew”. Jest on motywem przewodnim nowego serialu TVP „Leśniczówka”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/onet.pl/PK

Oceń