Zamknij

Edyta Górniak zaatakowała Cleo. Piosenkarka odpowiada na zarzuty w sprawie „The Voice Kids”

Piotr Krajewski
17.09.2019 10:35
Edyta Górniak atakuje Cleo w wywiadzie mocna odpowiedź piosenkarki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak skrytykowała Cleo w jednym z najnowszych wywiadów. Piosenkarka zarzuciła koleżance z branży brak podziękowań za angaż w „The Voice Kids”. Wypowiedź Edyty Górniak szybko dotarła do samej Cleo, która skomentowała całą sytuację w długim wpisie w internecie.

Edyta Górniak zaatakowała Cleo w wywiadzie

Edyta Górniak udzieliła ostatnio wywiadu dla Wirtualnej Polski, w którym opowiedziała o konflikcie z Donatanem.

W trakcie rozmowy nawiązała również do  Cleo. Przypomnijmy, że artystka została jurorką „The Voice Kids”, ponieważ Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału z powodu problemów zdrowotnych mamy. Starsza koleżanka z branży zdradziła, że ma żal do autorki hitu „Za krokiem krok”, gdyż jej zdaniem ta nigdy nie podziękowała za angaż w „The Voice Kids”.

>>  Nosowska wyśmiała konflikt Edyty Górniak i Cleo. Tak skomentowała ich kłótnię [WIDEO]

Załatwiłam Cleo pracę w „The Voice Kids”, kiedy moja mama była chora. To było moje miejsce, które jej oddałam. Nigdy mi nie podziękowała. Nigdy tego nie doceniła — powiedziała.

Cleo odpowiada na zarzuty Edyty Górniak w sprawie The Voice Kids

Wypowiedź Edyty Górniak dotarła do Cleo. Piosenkarka zdecydowała się szybko zareagować i opublikowała długi wpis, w którym odniosła się do całej sytuacji. Gwiazda nie ukrywała zdziwienia słowami Górniak.

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta, serio?! — napisała zszokowana Cleo i dodała: Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w „The Voice Kids” jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla Ciebie i Twojej Mamy z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim Instagramie oraz Facebooku.

Cleo nie kryła oburzenia słowami słynnej wokalistki i poprosiła Edytę Górniak o niemieszanie jej w tego typu sytuacje: Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu, po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia, poświęć się pracy w studio. Masz jeden z najlepszych głosów w Polsce. Nie marnuj go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.

Edyta Górniak o Cleo na Instagramie

Wpis Cleo wywołał w mediach społecznościowych lawinę komentarzy. Edyta Górniak postanowiła zareagować na wszystkie wiadomości i dodała obszerny post na Instagramie, w którym ponownie nawiązała do koleżanki z branży.

Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi — „żeby ludzie nie gadali”, był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy — Cleo pilnie usunęła ze swojego Instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny...). Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana — pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru — napisała Górniak.

RadioZET.pl/PK