Zamknij

Edyta Górniak chce stworzyć szkołę. Nie będzie uczyła w niej śpiewania

20.07.2021 09:58
Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News

Edyta Górniak ma w planach otworzyć szkołę. Jednak wokalistka nie będzie uczyła w niej śpiewania. Artystka z tęsknoty za Tajlandią chce przenieść jej część do naszego kraju. 

Edyta Górniak jest znana nie tylko ze swojego wyjątkowego głosu, ale również wagi, którą przykłada do rozwoju duchowego. Wokalistka od lat pozwalała sobie na urlop od obowiązków, żeby przywrócić równowagę organizmowi i pracować nad wewnętrznym rozwojem.

Edyta Górniak chce stworzyć własną szkołę

Górniak w tym celu udawała się do Tajlandii, gdzie co roku przeżywała detoks organizmu, ćwiczyła jogę i wyciszała umysł. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa jej tegoroczny wyjazd nie dojdzie do skutku. Tęsknota za miejscem odpoczynku zaowocowała nowymi pomysłami u artystki.

Jak donosi Super Express, Górniak chce stworzyć podobne miejsce w Polsce. Piosenkarka szuka właśnie miejsca, gdzie mogłaby zbudować podobny ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy w naszym kraju. Artystka bierze pod uwagę Podhale lub nadmorskie miejscowości. Uważa, że tamtejsza atmosfera będzie sprzyjała rozwojowi duchowemu i pracy nad świadomością ciała.

Edyta Górniak tęsni za Tajlandią. Czego chce nauczać w Polsce?

Górniak nie będzie jedyną osobą, którą chętni spotkają w szkole piosenkarki. Mają pojawiać się w niej również goście prosto z Tajlandii, którzy będą między innymi prowadzili wykłady na ważne życiowe tematy.

Edyta Górniak o swojej tęsknocie za Tajlandią pisała na swoim Instagramie. Być może uda się ją wkrótce zaspokoić otwarciem własnej szkoły. 

Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko.