Zamknij

Edyta Górniak o oszustwie producentów, nieudanym związku i nowym singlu [WIDEO]

Redakcja
24.11.2017 18:05
Edyta Górniak o oszustwie producentów, nieudanym związku i nowym singlu [WIDEO]

W piątek artyści odwiedzili Radio ZET, gdzie m.in. porozmawiali z Marcinem Wojciechowskim na temat najnowszego singla Edyty „Andromeda”, który wyprodukował Donatan. Nie zabrakło też rozmów o ich współpracy, dalszych planach czy sprawach osobistych.

Edyta Górniak i Donatan opowiedzieli o swoim pierwszym spotkaniu, relacjach, późniejszej współpracy i procesie powstawania kompozycji „Andromeda”, którą w piątek słuchacze mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy na antenie Radia ZET.

Zobacz także

- Był czas na muzykę, rozmowy, szczerość, śmiech, łzy i na słuchanie muzyki. To był naprawdę wspaniały czas. W takiej atmosferze chciałabym nagrywać całą płytę – podsumowuje współpracę z Donatanem i Cleo sama Edyta.

Nie zabrakło rozmowy na temat tajemniczego muzycznego projektu Donatana. Marcin Wojciechowski poruszył też kwestię dalszej współpracy producenta, Cleo i Edyty. Piosenkarka potwierdziła, że pracowało im się razem wyśmienicie. Wspomniała także o trudnym momencie w jej karierze, kiedy została oszukana przez producentów, przez co nie udało jej się wydać zapowiadanej płyty.

Edyta Górniak wspomniała też o jej podejściu do pracy z producentami muzycznymi, kwestii szczerości i postrzeganiu jej osoby przez innych ludzi. W trakcie rozmowy nie zabrakło również wątków osobistych. Artystka opowiedziała o swoim związku z aktorem Williamem McKinney, którego poznała w Stanach Zjednoczonych. Para niedawno rozstała się.

Pod koniec rozmowy Marcin Wojciechowski nawiązał jeszcze do plotek o współpracy gwiazdy z Davidem Fosterem, słynnym kanadyjskim producentem. Piosenkarka skomentowała kwestię i opowiedziała nieco więcej o ich relacji.

RadioZET.pl/PK