Zamknij

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk razem. Wbiegła na scenę w trakcie jego występu [WIDEO]

27.07.2020 12:55
Edyta Górniak Zenek Martyniuk
fot. Youtube screen

Edyta Górniak wbiegła na scenę w trakcie występu Zenka Martyniuka. Do zabawnego zdarzenia doszło podczas niedzielnego koncertu „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Chełmie. Wspólny moment Edyty Górniak i Zenka Martyniuka na scenie nagrały kamery.

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk razem na scenie. Czegoś takiego nie spodziewał się najprawdopodobniej żaden z fanów słynnej wokalistki i króla disco polo.

Zabawny moment na niedzielnym koncercie „Wakacyjnej Trasy Dwójki” uchwyciły kamery TVP. Nagranie z Edytą Górniak i Zenkiem Martyniukiem podbija internet.

Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. Ile gwiazdor disco polo zarobił na kampanii?

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk razem. Wbiegła na scenę w trakcie jego występu WIDEO

Edyta Górniak zaskoczyła widzów TVP i wbiegła niespodziewanie na scenę w trakcie występu Zenka Martyniuka podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Chełmie.

Nie wiadomo jednak, czy Edyta Górniak zrobiła to spontanicznie, ale wspólny moment artystów zdążyły nagrać kamery. Piosenkarka przytuliła artystę i potańczyła chwilę w rytm hitu „Życie to są chwile”, po czym zeszła szybko ze sceny, a Zenek Martyniuk podziękował jej za obecność.

Edyta Górniak pojawiła się na „Wakacyjnej Trasie Dwójki” w Chełmie, aby m.in. promować swój najnowszy singiel „LIME (TeQuila-ila)”, który ukazał się w miniony piątek.