Zamknij

Edyta Górniak skomentowała wygraną Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018

Redakcja
26.11.2018 11:38
Roksana Węgiel Edyta Górniak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Warto przypomnieć, że to właśnie Górniak pomogła młodej artystce wygrać „The Voice Kids”. Najsłynniejsza polska reprezentantka w Konkursie Piosenki Eurowizji wspomniała o wygranej Polski na Instagramie.

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”. Reprezentantka Polski dała świetny występ przed ponad 15-tysięczną publicznością w Mińsku i zachwyciła miliony widzów przed telewizorami.

13-latka z Jasła najprawdopodobniej nie znalazłaby się w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018, gdyby nie zwycięstwo w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Węgiel zrobiła ogromną furorę w programie i zyskała tysiące fanów. W wygranej pomogła jej Edyta Górniak, która była trenerką dziewczynki.

ZOBACZ: Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2018. Piękny moment ogłoszenia wyników! [WIDEO]

Edyta Górniak nie pozostała obojętna na historyczne zwycięstwo Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Była trenerka pogratulowała młodej artystce na Instagramie. Zostawiła komentarz pod jednym z postów.

— Słońce, Słońce, Moje Słońce. Wiedziałam! — napisała Edyta Górniak.

Zachwycona trenerka dodała także na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Roksaną Węgiel. Opisała je zabawnym komentarzem: — Węglowi zawsze blisko do górnika.

Edyta Górniak Roksana Węgiel
fot. Instagram (Edyta Górniak)

Wygrana Roksany Węgiel to pierwsze zwycięstwo Polski w historii Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jak dotąd naszym najlepszym wynikiem było 8. miejsce, które w 2017 roku zajęła Alicja Rega z piosenką „Mój Dom”. 

Jacek Kurski potwierdził, że Telewizja Polska będzie ubiegać się o organizację Eurowizji Junior 2019.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK