Zamknij

Edyta Górniak kończy współpracę z Donatanem. Wydała oświadczenie

Redakcja
13.06.2018 10:12
Edyta Górniak Donatan Opole 2018
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

W niedzielę Edyta Górniak spoliczkowała Donatana podczas festiwalu Opole 2018. Artystka zdecydowała się po raz kolejny wypowiedzieć na temat całej sytuacji. Na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie, w którym potwierdza, że to koniec współpracy z Donatanem. We wpisie nie brakuje ostrych słów pod adresem producenta.

Oświadczenie Edyty Górniak. Koniec współpracy z Donatanem

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu Opole 2018 — o tej sprawie mówią od niedzielnego wieczoru dosłownie wszyscy. Przypomnijmy, że do nieprzyjemnego zdarzenia doszło na „ściance”, gdzie parę fotografowali fotoreporterzy. W trakcie pozowania Donatan złapał Edytę Górniak za pośladek. Na reakcję gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Artystka natychmiast uderzyła producenta w twarz. Wszystko nagrała kamera.

Zobacz także

Donatan skomentował ostatnio całą sprawę, stwierdzając, że zrobił to celowo i chciał pobudzić dyskusję. Po jego komentarzu Edyta Górniak zdecydowała się wydać obszerne oświadczenie na Facebooku na temat całej sytuacji. W emocjonalnych i gorzkich słowach potwierdziła, że to koniec współpracy z Donatanem.

Z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie muzyczne. Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla świata. Jeśli tylko nie muszę — nie wkładam zbroi. Ale nigdy nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego ego — napisała Górniak oraz przyznała, że straciła do niego zaufanie i szacunek.

Zobacz także

Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach? — pisze dalej i radzi Donatanowi: — Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym — zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.

W swoim komunikacie Edyta Górniak zdecydowała się także wspomnieć o współpracy z Cleo, która od wielu lat tworzy muzykę wspólnie z Donatanem. To właśnie ona jest autorką tekstu do hitu „Andromeda”.

 Cleo, Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa — napisała na koniec Górniak.

Nagranie z momentu spoliczkowania Donatana przez Edytę Górniak niemal natychmiast stało się hitem internetu. Obejrzano je ponad milion razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK