Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak pokonany, Edyta Górniak na szczycie

Redakcja
08.01.2018 10:42
Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak pokonany, Edyta Górniak na szczycie
fot. mat. prasowe / Edyta Górniak (Facebook)

Najnowszy singiel „Andromeda” Edyty Górniak pobił cieszący się wielką popularnością utwór „Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka i znalazł się na szczycie naszej listy. Coraz lepiej radzi sobie też nowy kawałek Luisa Fonsi i Demi Lovato.

„Don’t Poison Your Heart” pokonane. Tym razem najnowszy singiel Michała Szpaka musiał uznać wyższość piosenki„Andromeda” Edyty Gorniak.

Utwór łączy w sobie nowoczesną popową produkcję ze zjawiskowym wokalem Edyty Górniak, za który pokochały ją miliony Polaków. Artystka stworzyła swoje najnowsze dzieło przy współpracy ze słynnym producentem Donatanem, autorem m.in. przeboju "My Słowianie". Za tekst piosenki odpowiedzialna jest dobrze znana wszystkim Cleo.

Fonsi w górę

Słuchacze Radia ZET coraz chętniej głosują na nowy singiel Luisa Fonsiego i Demi Lovato. „Echame La Culpa” awansowało o dwa miejsca w górę i jest już trzecią najpopularniejszą piosenką na naszej liście. Przez wielu internautów utwór jest nazywany następcą słynnego „Despacito”.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „One Last Song” Sama Smitha, „Never Be The Same” Camili Cabello czy „River” Eminema i Eda Sheerana. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK