Zamknij

Edyta Górniak przeprosiła Cleo. Koniec konfliktu o "The Voice Kids"? "Wyjaśniłyśmy to sobie"

18.09.2020 09:58
Edyta Górniak Cleo
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak przeprosiła Cleo – poinformowała autorka hitu „Za krokiem krok” w rozmowie z Pomponikiem. Przypomnijmy, że piosenkarki były w konflikcie po tym, jak Górniak miała powiedzieć w jednym z wywiadów, że nie dostała podziękowań od Cleo za angaż w „The Voice Kids”.

Edyta Górniak i Cleo to jedne z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Od kilkunastu miesięcy wokalistki były w konflikcie. Wszystko przez słowa Górniak w jednym z wywiadów.

Starsza koleżanka miała zarzucić Cleo, że nigdy nie otrzymała od niej podziękowań za angaż w „The Voice Kids. Przypomnijmy, że Edyta Górniak była jurorką w pierwszej edycji programu, ale później musiała zrezygnować z powodu problemów zdrowotnych mamy. Jej miejsce w ostatniej chwili zajęła Cleo, która jest trenerką do dziś. Piosenkarka odparła zarzuty Górniak i przyznała, że jest jej ogromnie przykro, ponieważ niejednokrotnie podziękowała artystce.

Edyta Górniak przeprosiła Cleo. Koniec konfliktu o The Voice Kids

Konflikt Cleo i Edyty Górniak dobiegł końca. Autorka przeboju „Za krokiem krok” w rozmowie z Pomponikiem potwierdziła, że wokalistki doszły do porozumienia.

To ma wymiar prywatny i chciałabym zachować to dla siebie. Jedynie chciałabym powiedzieć, że jest już ok i sytuacja została oczyszczona. Nie nazwałabym tego konfliktem, tylko jakimś nieporozumieniem, które zostało wyjaśnione. Jest w porządku. Myślę, że czas pandemii dał nam wszystkim możliwość przemyśleń. Cieszę się i bardzo dziękuję Edycie, że odezwała się prywatnie i wyjaśniłyśmy to sobie — powiedziała Cleo w wywiadzie dla portalu Pomponik.

Cleo wydała nową płytę „superNOVA”

Cleo zaprezentowała nową płytę zatytułowaną „superNOVA”. Na trzecim w karierze albumie piosenkarki znalazły się nowoczesne i bardzo taneczne utwory, m.in. hity „Łowcy gwiazd”, „EVA” czy „Alfabet świateł”.

Cleo zwinnie przeskakuje od syntetycznych brzmień rodem z lat 80., poprzez taneczne housowe produkcje, aż po mięsiste trapowe bity, pokazując przy tym wszechstronność i ogromne możliwości twórczego warsztatu — czytamy w opisie albumu.

 Co ciekawe, w marcu 2021 roku swoją premierę będzie miała kolejna płyta Cleo zatytułowana „vinyLOVA”. Album będzie jednak znacznie różnił się od poprzedniego wydawnictwa. Na krążku znajdą się piosenki w klimatach funku, soulu, disco, gospel i r&b. Promuje go m.in. hit „Za krokiem krok”.

RadioZET.pl/pomponik.pl