Zamknij

Edyta Górniak trafiła do szpitala!

Redakcja
22.05.2018 09:50
Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Edyta Górniak trafiła do szpitala — informuje „Fakt”. Jak podaje portal, piosenkarka zmaga się z rozległym zapaleniem płuc. Lekarze, obawiając się o uszkodzenie mięśnia sercowego, zdecydowali, że Górniak pozostanie w placówce.

Edyta Górniak w szpitalu

Jak informuje „Fakt”, Edyta Górniak trafiła do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u piosenkarki zapalenie płuc. Po przeprowadzonych badaniach zdecydowano, że artystka pozostanie w placówce przynajmniej przez kilka dni i będzie przyjmować silne leki.

Edyta ma rozległe zapalenie płuc. Lekarz powiedział jej, że gdyby dłużej zwlekała z wizytą choroba mogłaby uszkodzić mięsień sercowy. Wtedy komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach i pewnie konieczna byłaby operacja — czytamy na portalu „Fakt”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zapalenie płuc: gdy oddychanie sprawia problem. Jak je wyleczyć?

Początkowo Edyta Górniak myślała, że to zwykłe przeziębienie i niewielka infekcja gardła. Problemy pojawiły się już kilka dni temu, a zeszłotygodniowa podróż samolotem ze Stanów Zjednoczonych do Polski tylko pogorszyła stan artystki.

W piątek, 25 maja, Edyta Górniak ma wystąpić podczas gali boksu na PGE Narodowym w Warszawie. Nie wiadomo na razie, czy jej występ zostanie odwołany.

Zobacz także

RadioZET.pl/fakt.pl/PK