Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak zaśpiewa dla księcia Williama i księżnej Kate? Wiemy, z jakiej okazji!

09.04.2018 11:37

Edyta Górniak ma wystąpić 11 listopada 2018 w słynnej sali koncertowej Royal Albert Hall w Londynie — informuje „Fakt”. Koncert zostanie zorganizowany z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na widowni pojawią się m.in. książę William i księżna Kate.

Edyta Górniak fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Edyta Górniak wystąpi w Royal Albert Hall? Na widowni William i Kate

Jak informuje „Fakt”, Edyta Górniak ma być jedną z gwiazd, które wystąpią podczas koncertu z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie, jednej z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie. Na widowni pojawi się m.in. brytyjska para książęca 013 książę William i księżna Kate Middleton.

— Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją bardzo interesowały, jest fanką matki Williama, księżnej Diany. Ten występ to dla niej zaszczyt, ale i wielkie wyzwanie. Ma nadzieję, że arystokratom spodoba się jej śpiew — powiedział „Faktowi” znajomy Górniak.

Koncert pod nazwą „Sto Lat” będzie składał się z kilku części. W jego trakcie usłyszymy polską muzykę z różnych okresów historii.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK

Oceń