Zamknij

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Zdradziła, gdzie zamieszka [WIDEO]

08.10.2020 12:39
Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak wyjawiła sekret w „The Voice of Poland 11”. W najbliższym odcinku programu piosenkarka zdradziła, że wkrótce wyprowadza się z Warszawy. Wiemy, gdzie niedługo zamieszka jurorka „The Voice of Poland”.

Edyta Górniak to jedna z jurorek „The Voice of Poland. To już czwarta edycja programu, w której 47-latka pojawia się w roli trenera.

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland 11” Edyta Górniak zdradzi widzom sekret. Okazuje się, że wokalistka wkrótce wyprowadza się z Warszawy.

Kinga Kujawska z "The Voice of Poland 11". Kim jest piękna współprowadząca? [FOTO]

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Zdradziła w „The Voice of Poland”, gdzie zamieszka

Edyta Górniak postanowiła się przeprowadzić. W trakcie nagrywania „The Voice of Poland 11” wyznała, że wyprowadza się z Warszawy i wkrótce zamieszka w górach, a dokładnie w Zakopanem.

Piosenkarka zdecydowała się ujawnić sekret po tym, jak usłyszała, że uczestniczka Ania Gąsienica-Byrcyn pochodzi właśnie z Zakopanego. Góralka zaśpiewała utwór „Jesteś lekiem na całe zło” Krystyny Prońko i zachwyciła Górniak.

Normalnie bym jej nie zdradziła, ale tak bardzo mi zależało, że postanowiłam powiedzieć to na głos, mając nadzieję, że może to przekona Anię — powiedziała.

Edyta Górniak zwróciła się także do samej uczestniczki: „Będziemy sąsiadkami. Szczerze, ja nie kokietuję w tej chwili. Przeprowadzam się w góry”.

Czy informacja o przeprowadzce Górniak do Zakopanego skłoni uczestniczkę do dołączenia do jej drużyny? Najbliższy odcinek „The Voice of Poland 11” już w sobotę, 10 października o godz. 21:00 w TVP2.

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman jedną z faworytek do zwycięstwa

Viola Dzigman wygra „The Voice of Poland 11”? Wielu internautów wróży utalentowanej wokalistce ogromny sukces w programie. Uczestniczka zachwyciła widzów i jurorów swoim występem z piosenką „At Last” z repertuaru Etty James.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK