Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak wystąpi przed rodziną królewską w Londynie. Znamy szczegóły!

20.04.2018 14:41

Edyta Górniak zaśpiewa 11 listopada przed rodziną królewską w Londynie. Koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się w słynnej sali koncertowej Royal Albert Hall, gdzie występowała m.in. Adele. Polska piosenkarka zdradziła kilka szczegółów na temat występu.

Edyta Górniak fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Edyta Górniak wystąpi przed rodziną królewską. Na widowni w legendarnej sali koncertowej Royal Albert Hall w Londynie pojawią się m.in. księżna Kate i książę William. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada.

W najnowszej rozmowie z „Faktem” piosenkarka zdradziła szczegóły występu, który będzie częścią koncertu zatytułowanego „Sto Lat”.

Będzie na pewno stres. Na tym etapie bardziej się boję, niż jestem podekscytowana — powiedziała gwiazda.

Edyta Górniak potwierdziła też, że jest w stałym kontakcie z orkiestrą londyńską oraz dyrygentem, który tworzy specjalny aranż. Wokalistka będzie miała także okazję oddać hołd księżnej Dianie.

Poproszono mnie, abym zaśpiewała utwór, który był wykonywany na ślubie księżnej Diany i ślubie księżnej Kate. To bardzo duże wyzwanie — stwierdziła Edyta Górniak.

Koncert „Sto Lat” zostanie zorganizowany z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie składał się z kilku części. W jego trakcie usłyszymy polską muzykę z różnych okresów historii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń