Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Egipska piosenkarka skazana na więzienie za erotyczne jedzenie banana w klipie! [WIDEO]

14.12.2017 11:46

Szokujące zakończenie sprawy w Egipicie. Artystka Shaimaa Ahmed, która tworzy pod pseudonimem Shyma, została skazana przez egipski sąd na dwa lata więzienia i karę grzywny za promowanie niemoralnych zachowań w swoim teledysku. Wymiarowi sprawiedliwości nie spodobało się m.in. jedzenie banana w erotyczny sposób.

Egipska piosenkarka skazana na więzienie za erotyczne jedzenie banana w klipie! [WIDEO] fot. Youtube (Shyma)

Wideo do utworu zatytułowanego „I Have Issues” wywołało powszechny skandal w Egipcie i spotkało się z wieloma negatywnymi reakcjami wśród konserwatywnej części Egipcjan.

25-letnia artystka, która brała udział w tamtejszej edycji „Idola”, została aresztowana niedługo po opublikowaniu teledysku. Shyma została oskarżona o promowanie rozpusty i zbyt seksualnych zachowań.

W klipie możemy zobaczyć Ahmed ubraną w samą bieliznę oraz tańczącą w pomieszczeniu pełnym mężczyzn, która wylewa na siebie mleko i je w mocno sugestywny sposób owoce.

Piosenkarka próbowała przeprosić

Lawina krytyki spadła na gwiazdę po tym, jak popularny egipski bloger oraz prezenter Marwan Younis udostępnił nagranie w mediach społecznościowych. Zachęcił do zgłoszenia konta Shymy, które jego zdaniem zawiera nieodpowiednie i podżegające do niemoralności treści.

Zdziwiona tak negatywną reakcją piosenkarka postanowiła publicznie przeprosić za kontrowersyjny teledysk. Nic to jednak nie dało, a 25-latka została aresztowana przez policję oraz skazana na dwa lata więzienia i karę grzywny.

Wyrok nie jest jednak prawomocny, więc artystce przysługuje odwołanie się od decyzji sądu.

RadioZET.pl/telegraph.co.uk/PK

Oceń