Zamknij

Egipska piosenkarka skazana na więzienie za erotyczne jedzenie banana w klipie! [WIDEO]

Redakcja
14.12.2017 11:46
Egipska piosenkarka skazana na więzienie za erotyczne jedzenie banana w klipie! [WIDEO]
fot. Youtube (Shyma)

Szokujące zakończenie sprawy w Egipicie. Artystka Shaimaa Ahmed, która tworzy pod pseudonimem Shyma, została skazana przez egipski sąd na dwa lata więzienia i karę grzywny za promowanie niemoralnych zachowań w swoim teledysku. Wymiarowi sprawiedliwości nie spodobało się m.in. jedzenie banana w erotyczny sposób.

Wideo do utworu zatytułowanego „I Have Issues” wywołało powszechny skandal w Egipcie i spotkało się z wieloma negatywnymi reakcjami wśród konserwatywnej części Egipcjan.

25-letnia artystka, która brała udział w tamtejszej edycji „Idola”, została aresztowana niedługo po opublikowaniu teledysku. Shyma została oskarżona o promowanie rozpusty i zbyt seksualnych zachowań.

W klipie możemy zobaczyć Ahmed ubraną w samą bieliznę oraz tańczącą w pomieszczeniu pełnym mężczyzn, która wylewa na siebie mleko i je w mocno sugestywny sposób owoce.

Piosenkarka próbowała przeprosić

Lawina krytyki spadła na gwiazdę po tym, jak popularny egipski bloger oraz prezenter Marwan Younis udostępnił nagranie w mediach społecznościowych. Zachęcił do zgłoszenia konta Shymy, które jego zdaniem zawiera nieodpowiednie i podżegające do niemoralności treści.

Zdziwiona tak negatywną reakcją piosenkarka postanowiła publicznie przeprosić za kontrowersyjny teledysk. Nic to jednak nie dało, a 25-latka została aresztowana przez policję oraz skazana na dwa lata więzienia i karę grzywny.

Wyrok nie jest jednak prawomocny, więc artystce przysługuje odwołanie się od decyzji sądu.

RadioZET.pl/telegraph.co.uk/PK