Zamknij

Ekipa z pierwszym animowanym klipem. "Na zajawce" promuje album "Sezon 3" znanych youtuberów

11.08.2021 09:33
Friz
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Ekipa to grupa bijących rekordy popularności polskich youtuberów. Twórcy opublikowali nowy klip "Na zajawce", kolejny teledysk, który promuje ich album "Sezon 3".

Ekipa to aktualnie jedna z najbardziej wpływowych grup młodych ludzi w Polsce. Niedawno lody, które wypuścił youtuber Friz i jego znajomi stały się prawdziwym hitem. Limitowana edycja przysmaków rozchodziła się w sklepach w błyskawicznym tempie. Twórcy podjęli również współpracę z Energylandią. Od 14 lipca w parku rozrywki można wejść na ekipowy rollercoaster. Jednak to nadal nie wszystko. Ekipa zapowiedziała, że już jesienią ich marka trafi na giełdę New Connect.

Ekipa z klipem "Na zajawce" promuje album "Sezon 3"

Jak widać kanał na youtubie może rozrosnąć się w ogromny biznes prosperujący na wielu różnych płaszczyznach. Friz i jego Ekipa próbuje swoich sił także w branży muzycznej. Twórcy nagrali album "Sezon 3", który konsekwentnie promują.

W sieci pojawił się kolejny klip, który ma na celu zachęcić słuchaczy do zakupu albumu youtuberów. Twórcy tym razem postawili na animację i przedstawili w niej postapokaliptyczny, podwodny świat.

Ekipa podbija sieć kolejnym teledyskiem

Za produkcję klipu odpowiada Pigeon Pictures, Mateusz Kowalczyk oraz Błażej Pieczonka. Jest to już szósty singiel z płyty "Sezon 3", który został opatrzony teledyskiem. Poprzednie numery cieszą się w sieci ogromną popularnością. Utwór "3kipa" ma już na koncie niemal 76 milionów wyświetleń, "Chill" - przeszło 26 milionów, "Zayebiście" - 19 milionów, "Zygzak" - milionów oraz "Napad na bank" nagrany z Roksaną Węgiel - 14 milionów.

Jak czytamy w opisie albumu Ekipy:

"Sezon 3” oferuje pop-trapowy rollercoaster i idealny scenariusz beztroskiego życia. Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qry’ego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia.