Zamknij

Ellie Goulding wróciła z nowym singlem „Hate Me”. Nagrała go z raperem Juice WRLD

Piotr Krajewski
27.06.2019 11:43
Ellie Goulding Hate Me nowy singiel z raperem Juice WRLD
fot. Instagram

Ellie Goulding przygotowuje się wydania kolejnej płyty. Brytyjka zaprezentowała właśnie nowy singiel „Hate Me”, w którym gościnnie pojawia się popularny raper Juice WRLD. Piosenkę stworzyli producenci Madonny, Demi Lovato i Britney Spears.

Ellie Goulding z nowym singlem „Hate Me”

Ellie Goulding wróciła z nowym singlem zatytułowanym „Hate Me”. Wokalistka po raz kolejny postawiła na współpracę z artystą hip-hopowym. Tym razem w najnowszej piosence możemy usłyszeć Juice WLRD, popularnego amerykańskiego rapera.

„Hate Me” zwiastuje nowy album Ellie Goulding, który ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Za produkcję singla odpowiadają Jason Evigan (Demi Lovato, Madonna) oraz The Monsters and Strangerz (Britney Spears, J.Lo, Kanye West).

Kariera Ellie Goulding jest pełna sukcesów: dwa albumy na pierwszym miejscu, dwie BRIT Awards, 15 mln egzemplarzy sprzedanych płyt, 102 mln singli, 13 miliardów streamów na całym świecie i 14 mln obserwujących na Instagramie. „Love Me Like You Do” pobiło rekord w liczbie streamów w pierwszym tygodniu po premierze na całym świecie. Poza śpiewaniem Goulding jest bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. Współpracuje m.in. z ONZ oraz fundacjami The Marylebone Project czy Streets of London.

Do największych przebojów Ellie Goulding należą utwory „Burn”, „Close To Me”, „Lights”, „Love Me Like You Do” czy „Anything Could Happen”. Wokalistka nagrała też słynne hity „I Need Your Love” z Calvinem Harrisem i „Powerful” z Major Lazer.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK