Zamknij

Ellie Goulding w mrocznym teledysku do „Hate Me”. Nowy singiel z Juice WRLD [WIDEO]

Piotr Krajewski
18.07.2019 10:50
Ellie Goulding Juice WRLD Hate Me mroczny teledysk do nowego singla wideo
fot. Youtube

Ellie Goulding powraca z mrocznym teledyskiem do najnowszego singla „Hate Me”, który nagrała razem z raperem Juice WRLD. Piosenka łącząca w sobie pop i hip-hop to kolejna zapowiedź następnej płyty Brytyjki.

Ellie Goulding w mrocznym teledysku do „Hate Me”. Nowy singiel z Juice WRLD

Ellie Goulding wydała ostatnio nowy singiel „Hate Me”, w którym gościnnie pojawia się amerykański raper Juice WRLD. Teraz artystka zaprezentowała utrzymany w dość mrocznym klimacie teledysk. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin obejrzano go już ponad 2 miliony razy. Reżyserem wideo jest Saam Farahmand, twórca klipów m.in. Micka Jaggera, Marka Ronsona czy The xx. 

Utwór „Hate Me”, który stworzyli producenci m.in. Britney Spears, Demi Lovato i Madonny, opowiada historię toksycznej relacji. Teledysk zwraca też uwagę na często zły i negatywny wpływ mediów społecznościowych na związek.

Ludzie są szaleni i robią straszne rzeczy innym osobom. Taka jest prawda — powiedziała Ellie Goulding w wywiadzie z Zanem Lowem.

Nowa płyta Ellie Goulding: kiedy premiera?

Nowy singiel Ellie Goulding zwiastuje jej nowy album, który ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Będzie to czwarta płyta w karierze Brytyjki. Ostatni krążek „Delirium” ukazał się w 2015 roku.

Do największych przebojów Ellie Goulding należą utwory „Burn”, „Close To Me”, „Lights”, „Love Me Like You Do” czy „Anything Could Happen”. Wokalistka nagrała też słynne hity „I Need Your Love” z Calvinem Harrisem i „Powerful” z Major Lazer.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK