Ellie Goulding ma dość swojego obecnego brzmienia? Chce wrócić do dawnego stylu

02.08.2017 16:03

Artystka pracuje obecnie nad czwartym studyjnym albumem. Wielu fanów zastanawia się nad brzmieniem nadchodzącej płyty. Na swoim koncie twitterowym Brytyjka podzieliła się ostatnio z fanami pewną refleksją.

Ellie Goulding ma dość swojego obecnego brzmienia? Chce wrócić do dawnego stylu fot. ons.pl

Ostatni album Ellie Goulding „Delirium” został wydany w 2015 roku. Jego brzmienie było sporym zaskoczeniem dla wielu długoletnich fanów, którzy znali piosenkarkę przede wszystkim z dźwięków indie, dream popu czy synth popu. Po raz pierwszy w swojej karierze artystka postawiła głównie na muzykę popową i taneczną.

Od czasu wydania trzeciej płyty minęło już prawie dwa lata. W internecie pojawia się coraz więcej informacji odnośnie kolejnego dzieła, a sympatycy Goulding zastanawiają się, w którą muzyczną stronę tym razem pójdzie 30-latka.

We wtorek, 1 sierpnia, Brytyjka opublikowała na swoim Twitterze kilka wpisów, z których można wywnioskować, jak będzie wyglądał kolejny krążek. Bardzo prawdopodobne, że artystka powróci do indie-popowego brzmienia znanego z jej drugiego albumu „Halcyon”.

„Halcyon był mroczny, ale był moim najszczerszym momentem. Mam zamiar wrócić do szczerości. Nie ma innej możliwości. Będzie lepiej” – napisała Goulding.

Na razie nieznane są szczegóły odnośnie nazwy wydawnictwa i daty premiery.

Ellie Goulding na Kraków Live Festival 2017

Przypominamy, że artystka będzie jedną z głównych gwiazd tegorocznej Kraków Live Festival, który odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Artystka wystąpi 18 sierpnia. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

RadioZET.pl/Twitter/PK

Oceń