Zamknij

Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
18.12.2019 10:49
Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku nagranie hitem sieci wideo
fot. Twitter screen

Ellie Goulding robi ostatnio furorę w internecie. Wszystko za sprawą nagrania z wypadku samochodowego w Londynie, którego wokalistka była świadkiem. Brytyjka wybiegła ze samochodu i postanowiła pomóc uczestnikom kolizji.

Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku. Nagranie hitem sieci

Ellie Goulding była świadkiem niecodziennego wypadku samochodowego, do którego doszło na jednej z ulic w Londynie. Nagranie ze zdarzenia trafiło do internetu.

Widać na nim, jak ogromna ciężarówka zderzyła się z autem i pchała je przez kilkadziesiąt metrów. Ellie Goulding, która jechała jako pasażerka w samochodzie obok, postanowiła natychmiast wysiąść z pojazdu i pomogła kierowcom biorącym udział w zdarzeniu. Dzięki szybkiej reakcji szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

>> Ellie Goulding przeżyła rodzinną tragedię

Ellie Goulding skomentowała całe zajście w internecie i skrytykowała innych kierowców za ich reakcję.

Nie mogę uwierzyć, że pierwszym instynktem pozostałych kierowców, którzy wysieli z samochodów, było natychmiastowe rozpoczęcie filmowania całego zajścia swoimi telefonami — napisała wokalistka w mediach społecznościowych.

Nagranie wideo obejrzano już ponad milion razy na Twitterze. Internauci chwalą Ellie Goulding i są pod ogromnym wrażeniem reakcji piosenkarki.

RadioZET.pl/cnn.com/PK