Zamknij

Ellie Goulding topless na Instagramie. Odważne zdjęcie piosenkarki [FOTO]

Piotr Krajewski
16.03.2020 12:32
Ellie Goulding topless na Instagramie odważne zdjęcie piosenkarki foto
fot. Instagram screen

Ellie Goulding opublikowała bardzo odważne zdjęcie na Instagramie. Brytyjska piosenkarka pozuje na nim topless. Fotografia pochodzi z najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu „Legend”. Ellie Goulding wydała właśnie nowy singiel i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.

Ellie Goulding topless na Instagramie. Odważne zdjęcie piosenkarki

Ellie Goulding topless na Instagramie. Wokalistka pochwaliła się fotografiami ze specjalnej sesji zdjęciowej, która pojawiła się w najnowszym numerze magazynu „Legend”. W tak odważnej odsłonie 33-letnia piosenkarka jeszcze się nie pokazywała.

Worry About Me — nowy singiel Ellie Goulding. Kiedy premiera nowej płyty?

Ellie Goulding wydała ostatnio nowy singiel „Worry About Me”, w którym gościnnie pojawia się artysta i producent Blackbear. Utwór łączy w sobie muzykę pop z r&b i pulsującą linią basu.

Napisałam „Worry About Me” o relacji, w której facet chciał mnie wtedy, kiedy było mu to na rękę, dokładnie w momencie, w którym chciałam o nim zapomnieć. Celowo użyłam ironii, bo nie jest tak, że czuję żal, po prostu cala sytuacja mnie bawi. Pisanie tego kawałka w słonecznym LA było odświeżające, bo wcześniej komponowałam głównie mroczne kawałki w Nowym Jorku — mówi wokalistka.

Ellie Goulding zdradziła, że jej nowa płyta ukaże się 5 czerwca. Na ten moment artystka nie zdradziła tytułu swojego kolejnego albumu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK